Międzynarodowe korepetycje

Czwartek
01.03.2012
Firma Edun Korepetycje, oprócz dodatkowych lekcji z każdego przedmiotu, chce przygotowywać uczniów do kształcenia za granicą.
 

Firma Edun Korepetycje dąży do stworzenia ogólnopolskiej sieci centrów korepetycyjnych. Ośrodki mają umożliwić systematyczną naukę z każdego przedmiotu, dostępną w jednym miejscu. Dodatkowo, część centrów będzie przygotowywała także do matury amerykańskiej lub międzynarodowej i w dalszej perspektywie do studiów za granicą.

- W Polsce istnieje już kilka profesjonalnych centrów korepetycyjnych, jednak ich liczba jest wciąż za mała, aby obsłużyć wszystkich potencjalnych klientów - tłumaczy Maciej Dziedzic z firmy Edun Korepetycje. - Rynek w krajach zachodnich jest już mocno zagospodarowany przez profesjonalne sieci. U naszych sąsiadów ze wschodu i południa cały czas istnieje nisza w tego typu działalności.

Głównymi klientami Edun Korepetycje są dzieci w wieku szkolnym, od podstawówki, aż do liceum. Są to zarówno osoby, które mają problemy z nauką, jak i te, które chcą po prostu podnosić swoje kwalifikacje.

Firma poszukuje do współpracy osób, które poza posiadaniem kapitału rzędu 35 tys., lubią pracę z młodzieżą i interesują się pedagogiką. Potencjalny franczyzobiorca powinien także dysponować lokalem o powierzchni ok. 50 m2 blisko szkół i z dobrą komunikacją miejską.

W ramach sieci funkcjonują obecnie dwie placówki własne: w Opolu i w Warszawie oraz jedna franczyzowa w Krakowie. Do końca roku ma powstać pięć nowych centrów edukacyjnych. Najbliższe otwarcie nastąpi na przełomie sierpnia i września we Wrocławiu. Franczyzobiorcy są obecnie poszukiwani w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku oraz innych miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018