01.03.2012

Międzynarodowe korepetycje

Firma Edun Korepetycje, oprócz dodatkowych lekcji z każdego przedmiotu, chce przygotowywać uczniów do kształcenia za granicą.

Firma Edun Korepetycje dąży do stworzenia ogólnopolskiej sieci centrów korepetycyjnych. Ośrodki mają umożliwić systematyczną naukę z każdego przedmiotu, dostępną w jednym miejscu. Dodatkowo, część centrów będzie przygotowywała także do matury amerykańskiej lub międzynarodowej i w dalszej perspektywie do studiów za granicą.

- W Polsce istnieje już kilka profesjonalnych centrów korepetycyjnych, jednak ich liczba jest wciąż za mała, aby obsłużyć wszystkich potencjalnych klientów - tłumaczy Maciej Dziedzic z firmy Edun Korepetycje. - Rynek w krajach zachodnich jest już mocno zagospodarowany przez profesjonalne sieci. U naszych sąsiadów ze wschodu i południa cały czas istnieje nisza w tego typu działalności.

Twarze EDUN Korepetycje.

Głównymi klientami Edun Korepetycje są dzieci w wieku szkolnym, od podstawówki, aż do liceum. Są to zarówno osoby, które mają problemy z nauką, jak i te, które chcą po prostu podnosić swoje kwalifikacje.

Firma poszukuje do współpracy osób, które poza posiadaniem kapitału rzędu 35 tys., lubią pracę z młodzieżą i interesują się pedagogiką. Potencjalny franczyzobiorca powinien także dysponować lokalem o powierzchni ok. 50 m2 blisko szkół i z dobrą komunikacją miejską.

W ramach sieci funkcjonują obecnie dwie placówki własne: w Opolu i w Warszawie oraz jedna franczyzowa w Krakowie. Do końca roku ma powstać pięć nowych centrów edukacyjnych. Najbliższe otwarcie nastąpi na przełomie sierpnia i września we Wrocławiu. Franczyzobiorcy są obecnie poszukiwani w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku oraz innych miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora