Sobota
03.03.2012
Internetowa platforma językowa FunEnglish.pl chce, by za pół roku korzystało z jej usług tysiąc szkół i bibliotek.
 

FunEnglish.pl to e-learningowy portal dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Z platform językowych FunEnglish.pl korzystają szkoły oferujące kursy z angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, a także firmy prowadzące zajęcia z angielskiego dla dzieci. Z usługi w poprzednim roku skorzystało 70 placówek. Dodatkowo platforma FunEnglish wykorzystywana jest w 900 bibliotekach i 800 szkołach podstawowych, na zasadzie sprzedaży licencji.

- Do końca września bieżącego roku zamierzamy przekroczyć liczbę 1000 szkół i 1000 bibliotek. Chcemy także pozyskać kolejne 70 szkół językowych.mówi Krzysztof Wojewodzic z firmy FunEnglish.pl.

Sklep Free

Z platform językowych FunEngilsh.pl korzystają szkoły i biblioteki, nie tylko w Polsce. Metoda nauczania stosowana jest także w Niemczech, Hiszpanii i Ameryce Południowej.

Firma rozrasta się również na rynku naszych zachodnich sąsiadów. Dzięki sprzedaży licencji partnerowi na rynku niemieckim, uruchomiona została strona FunEnglisch.de. Metoda nauczania sprzedawana jest także w Hiszpanii i Ameryce Południowej. Wkrótce będzie dostępna także we Francji, Włoszech i Rosji.

Szkoła językowa, która chce skorzystać z produktu FunEnglish.pl musi mieć przede wszystkim dobre łącze internetowe. Platforma nie wymaga instalacji, do dostępu potrzeba jedynie przeglądarki, loginu i hasła. Firma nie pobiera opłat wstępnych, a jedynie miesięczną opłatę licencyjną w wysokości od 5 do 9 zł za ucznia, w zależności od ich liczności.

Duży wpływ na edukację wywarły ostatnio zmiany technologiczne, dzięki czemu coraz częściej wykorzystywany jest internet. Instytucje edukacyjne wiedzą, że komputery oraz e-learningowe techniki nauczania nie są zagrożeniem, lecz pomocą w edukacji. W projekt e-szkoła polski rząd zainwestował ostatnio 50 mln zł.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses ....

4 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

4 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018