Przedszkola czekają na jesień

By zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do otwierania własnych przedszkoli pod nazwą Koliberek, franczyzodawca proponuje zwolnienie z miesięcznych opłat w 2013 roku tym kandydatom, którzy podpiszą umowy do końca lutego.
Czwartek
17.01.2013
Gminne dotacje zwiększają opłacalność biznesu. Mimo to Koliberek wciąż szuka pierwszego franczyzobiorcy.
 

Łódzka sieć przedszkoli od ponad pół roku intensywnie poszukuje franczyzobiorców. Jak dotąd jej twórcom nie udało się podpisać żadnej umowy, jednak franczyzodawca Koliberka nie traci optymizmu.
- Rozmawiamy obecnie z kandydatami ze Śląska i Podkarpacia. Liczymy, że negocjacje przyniosą sukces i nasza sieć pojawi się w nowych lokalizacjach – mówi Piotr Gałka, twórca marki Przedszkole Koliberek.

Przyznaje, że choć w ubiegłym roku wstrzymał inwestycje w otwarcia własnych punktów, to nie wyklucza, że w tym pokusi się o samodzielne otwarcia. Miałyby one jednak mieć miejsce w Łodzi, gdzie działają dotychczas otwarte trzy przedszkola. - Do nowych miast chcemy wchodzić współpracując z franczyzobiorcami – przyznaje Gałka.

By zachęcić potencjalnych franczyzobiorców do otwierania własnych przedszkoli pod nazwą Koliberek, franczyzodawca proponuje zwolnienie z miesięcznych opłat w 2013 roku tym kandydatom, którzy podpiszą umowy do końca lutego.
- Zdajemy sobie sprawę, że biorcy licencji, którzy podpiszą umowy w pierwszej połowie roku, najprawdopodobniej wystartują z własnym biznesem dopiero jesienią – zaznacza franczyzodawca.

Przedsiębiorcy prowadzący niepubliczne przedszkola nie narzekają na brak klientów. Pod ich opiekę trafiają bowiem obecnie dzieci z roczników wyżu demograficznego. Placówki publiczne są przepełnione, a rodzice, których pociechy nie znalazły tam miejsca, muszą szukać go w przedszkolach niepublicznych. Dlatego w Koliberku już w styczniu zaczynają się zapisy na kolejny semestr.

- Comiesięczne dotacje z gminy przypadają na każde dziecko uczęszczające do przedszkola. W znaczącym stopniu wspomagają one budżet, umożliwiając utrzymanie wysokości czesnego na poziomie będącym w zasięgu większości pracujących rodziców – mówi Gałka. - W planach rządowych jest systematyczne podnoszenie tych dotacji, w taki sposób, by opłaty w punktach niepublicznych zrównały się z tymi w państwowych przedszkolach.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018
Przedszkole czeka na start

Buy essay writing service :Most basic choice of understudies is to purchase paper on the web.

5 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018