05.03.2013

Żłobek na licencji

W Radomiu powstanie pierwszy franczyzowy żłobek Guga Studia. Do tej pory działały wyłącznie własne punkty w Poznaniu.

Już w sierpniu w liczącym ponad 200 tys. mieszkańców Radomiu powstanie pierwsza placówka franczyzowa pod szyldem Guga Studio. Przedmiotem działalności firmy jest prowadzenie żłobków w myśl ustawy z 4 lutego 2011, tzw. Ustawy żłobkowej. Ustawa przewiduje, że opieka nad dziećmi w wieku do lat 3 może być organizowana w formie żłobka lub klubu dziecięcego, a także sprawowana przez dziennego opiekuna oraz nianię.

Żłobek Guga Studio. Fot. Guga Studio

Współpracę z Guga Studio mogą podjąć osoby z umiejętnościami organizacyjnymi. Konieczne jest także wykształcenie pedagogiczne/położnicze lub zatrudnienie pracownika ze wspomnianym wykształceniem.

Stawiając na autorski program edukacyjny oraz współpracę z Rodzicami właścicielka Guga Studio, Małgorzata Przymuszała stworzyła miejsca dla dzieci w wieku do 3 lat. Pierwszy żłobek powstał na poznańskich Naramowicach w lutym 2010 roku, kolejny - półtora roku później w dzielnicy Piątków. Do końca roku Małgorzata Przymuszała planuje otwarcie 3 placówek franczyzowych w całej Polsce.

- Pierwszym partnerem dla którego otwieramy żłobek w Radomiu, to Pani Małgorzata Zielińska, magister pielęgniarstwa z 17 letnim stażem w szpitalu jako pielęgniarka koordynująca, ostatnie 6 lat pracowała jako przedstawiciel medyczny - mówi właścicielka firmy Guga Studio.

Franczyzodawca Guga Studio pomaga partnerom w analizie lokalizacji pod kątem potencjału danego miejsca oraz przepisów prawnych i pozwoleń dla tego typu działalności (m.in. przepisy budowlane, przeciwpożarowe, sanepid). Franczyzobiorcy mogą liczyć także na doradztwo w zakupie materiałów i pomocy edukacyjnych do prowadzenia zajęć w żłobku.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0