Happy Kids – reaktywacja

Na razie oferta marki Happy Kids będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, ale być może w przyszłości trafi również do tradycyjnych sklepów.
Niedziela
08.09.2013
Właściciel sieci Top Secret wprowadza do swojej oferty kolejną markę.
 

Marka Happy Kids zniknęła z półek sklepowych w 2006 roku. Teraz Redan zamierza ponownie wprowadzić ją do swojej oferty produktowej. Na razie będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, ale być może w przyszłości trafi również do tradycyjnych sklepów.

- Ponowne wprowadzenie marki wynika z potrzeb naszych klientów, którzy w większości posiadają lub deklarują chęć posiadania dzieci. Odzież Happy Kids, także naturalnie uzupełnia dotychczasową ofertę naszych marek modowych, której stylistyka jest spójna z charakterem ubrań marki Top Secret – mówi Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

W sklepie pojawi się cały asortyment ubrań dla dzieci, zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Redan zdecydował się również na zmianę logo Happy Kids i powiązanie go z działającą pod tą samą nazwą fundacją wspierającą rodzinne domy dziecka.

- Odświeżone logo marki nadal nawiązuje do rozpoznawalnego znaku i działającej pod tą samą nazwą Fundacji „Happy Kids”, dzięki czemu wszyscy klienci i użytkownicy marki staną się w symboliczny sposób ambasadorami Fundacji i idei rodzicielstwa zastępczego. W wizji rozwoju całej Grupy Redan oraz strategii reaktywowanej obecnie marki dziecięcej wpisane jest stałe wspieranie działalności Fundacji – mówi Bogusz Kruszyński.

Pod koniec sierpnia Grupa Redan opublikowała wyniki finansowe, z których wynika, że w pierwszym półroczu spółka sprzedała odzież za ponad 210 mln zł (co oznacza blisko 8 proc. wzrost r/r). Wyniki sprzedażowe poprawił w końcu sektor modowy, który w pierwszym półroczu urósł o ponad 12 proc.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018