08.09.2013

Happy Kids – reaktywacja

Właściciel sieci Top Secret wprowadza do swojej oferty kolejną markę.

Marka Happy Kids zniknęła z półek sklepowych w 2006 roku. Teraz Redan zamierza ponownie wprowadzić ją do swojej oferty produktowej. Na razie będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, ale być może w przyszłości trafi również do tradycyjnych sklepów.

Dziewczynka w ubraniach marki Happy Kids. Fot. Grupa Redan

Na razie oferta marki Happy Kids będzie dostępna wyłącznie w sklepie internetowym, ale być może w przyszłości trafi również do tradycyjnych sklepów.

- Ponowne wprowadzenie marki wynika z potrzeb naszych klientów, którzy w większości posiadają lub deklarują chęć posiadania dzieci. Odzież Happy Kids, także naturalnie uzupełnia dotychczasową ofertę naszych marek modowych, której stylistyka jest spójna z charakterem ubrań marki Top Secret – mówi Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

W sklepie pojawi się cały asortyment ubrań dla dzieci, zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Redan zdecydował się również na zmianę logo Happy Kids i powiązanie go z działającą pod tą samą nazwą fundacją wspierającą rodzinne domy dziecka.

- Odświeżone logo marki nadal nawiązuje do rozpoznawalnego znaku i działającej pod tą samą nazwą Fundacji „Happy Kids”, dzięki czemu wszyscy klienci i użytkownicy marki staną się w symboliczny sposób ambasadorami Fundacji i idei rodzicielstwa zastępczego. W wizji rozwoju całej Grupy Redan oraz strategii reaktywowanej obecnie marki dziecięcej wpisane jest stałe wspieranie działalności Fundacji – mówi Bogusz Kruszyński.

Pod koniec sierpnia Grupa Redan opublikowała wyniki finansowe, z których wynika, że w pierwszym półroczu spółka sprzedała odzież za ponad 210 mln zł (co oznacza blisko 8 proc. wzrost r/r). Wyniki sprzedażowe poprawił w końcu sektor modowy, który w pierwszym półroczu urósł o ponad 12 proc.

(mak)