Centra handlowe na celowniku

Pierwszy sklep SAM 0-13 w Polsce otwarto w stołecznej Galerii Rembielińskiej i zajmuje powierzchnię 65 m2.
Czwartek
24.10.2013
Grecka marka Sam 0-13 wchodzi do dużych i średnich miast Polski.
 

Grecka spółka Sam, do której należy marka Sam 0-13 zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży dziecięcej. Kolekcje sieci obejmują kilka kategorii wiekowych: 3-24 miesiące, 2-6 lat oraz 6-14 lat. W chwili obecnej pod logo Sam 0-13 działa ok. 60 sklepów w 14 krajach. W 2013 roku spółka postanowiła wejść z ofertą franczyzową na rynek polski.

– Widzimy duży popyt na sklepy z ubrankami dla dzieci, wnioskujemy to po ilości konkurencji, zgłaszających się galerii handlowych z ofertami najmu dla konceptu w tej branży oraz liczbie zgłoszeń od potencjalnych franczyzobiorców – mówi Dorota Brzozowiec, właścicielka firmy Make Business, która wspólnie z oficjalnym przedstawicielem Sam 0-13, firmą Fashion Island, wprowadziła markę na polski rynek.

Pierwszy salon sieci uruchomiono w sierpniu w Warszawie, kolejne powstaną w centrach handlowych na terenie Nowego Sącza (Trzy Korony), Ostródy (Galeria Mazurska), Warszawy (Blue City) oraz w Czechowicach Dziedzicach (Stara Kablownia).

– Prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat czterech kolejnych lokalizacji. Chcemy je sfinalizować do końca roku – mówi Dorota Brzozowiec.

Sklepy Sam 0-13 będą powstawać w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju.

– Preferujemy głównie centra handlowe w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców, w mniejszych miejscowościach rozważamy lokale przy ulicy – mówi właścicielka firmy Make Business. - Współpracujemy na zasadach depozytu ze stałą prowizją od sprzedaży.

Optymalna powierzchnia sklepu to 50-70 m2 sali sprzedaży. Franczyzodawca nie pobiera opłat licencyjnych.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018