27.10.2013

Są otwarcia, jest Okay

Franczyzobiorcy Okay Multibrand Shop będą otwierać sklepy w Hiszpanii i na Cyprze. Firma nie zapomina też o Polsce.

Pod logo Okay Shop działa obecnie 76 sklepów odzieżowych. Niedawno sklepy z charakterystycznymi manekinami pojawiły się we Wrześni i podwarszawskich Markach. Teraz firma zapowiada kolejne otwarcia, m.in. w Lublinie, Krakowie, Mławie, Warszawie i Słubicach. Okay Shop cały czas poszukuje też nowych franczyzobiorców.

sesja - Pamela Top Model z manekinem Okay Multibrand

Okay Multibrand Shops, spośród innych sklepów odzieżowych, wyróżniają charakterystyczne manekiny.

- Okres wakacyjny poświęciliśmy na promowanie marki nad polskim morzem, gdzie działały nasze sklepy sezonowe. Od września znów skupiliśmy się na rozwoju sieci sklepów stacjonarnych i przygotowujemy się do kolejnych otwarć – mówi Piotr Krystkiewicz, z firmy Okay Shop. - Zamierzamy wyjść z marką Okay Shop za granicę – do Hiszpanii i na Cypr. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy, których efektem będzie otwarcie dwóch sklepów w mieście Benidorm oraz na Teneryfie.

Inwestycja we własny Okay Shop wynosi dokładnie 19.999 zł netto. W ramach tej kwoty franczyzobiorca otrzyma 1 tys. sztuk odzieży dostosowanej do lokalnego rynku, wyposażenie sklepu, na które składają się m.in. charakterystyczne manekiny oraz materiały reklamowe. Franczyzodawca przygotowuje również wizualizację sklepu i pomaga franczyzobiorcy w przygotowaniu go do otwarcia. Franczyzobiorca samodzielnie poszukuje lokalu o powierzchni 50-100 m2, ale również w tej kwestii może liczyć na pomoc sieci Okay Multibrand Shop.

- Obecnie bardzo duży nacisk kładziemy na marketing, a działania reklamowe i promocyjne prowadzimy już od momentu otwarcia danego sklepu. Tak naprawdę już wtedy zaczynamy pracować na rentowność naszego sklepu – wyjaśnia Piotr Krystkiewicz.

(mak)