Marilyn bardziej ekskluzywna

Modelka w rajstopach zaprojektowanych przez Patrizię Gucci dla Marilyn.
Sobota
16.11.2013
Na półki sklepów franczyzowych Marilyn trafiły rajstopy znanej projektantki.
 

Rajstopy i wyroby pończosznicze Marilyn znane są na polskim rynku od ponad 20 lat. Od kilku lat firma stara się dotrzeć ze swoimi produktami do coraz szerszego grona klientek. W spełnieniu ich oczekiwań pomagają dobrze znane w świecie mody nazwiska.
- Marilyn jest jedyną firmą z branży pończoszniczej w Polsce, która nawiązała współpracę z zagraniczną projektantką. W naszych salonach zadebiutowała niedawno limitowana kolekcja Patrizia Gucci for Marilyn. Linia ta jest niczym biżuteria dla nóg. Ekskluzywna oferta sprawia, że marka trafia w gusta nawet najbardziej wymagających klientek – mówi Anna Jaśkiewicz, junior brand menadżer Marilyn.

Dwa lata temu pochodząca z Łodzi firma postawiła na rozwój we franczyzie. Dziś, oprócz ponad 30 salonów własnych, sieć sprzedaży Marilyn liczy również 14 salonów franczyzowych, a wyroby firmy można kupić także w sklepach partnerskich. Brak opłaty wstępnej, miesięcznej i możliwość zwrotu lub wymiany nawet 80 proc. towaru – tym właściciele sieci Marilyn zachęcają do otworzenia własnego sklepu pończoszniczego.

- Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz możliwość indywidualnych negocjacji, gdyż zależy nam na satysfakcji franczyzobiorców. Oprócz tego, jako właściciel marki, zapewniamy wsparcie reklamowe i marketingowe oraz pomoc w zarządzaniu lokalem – wymienia Anna Jaśkiewicz.

Marilyn oferuje swoim franczyzobiorcom trzy formy sprzedaży: wyspę handlową (6-10 m2), oraz dwa formaty salonów sprzedaży – mały (ok. 20 m2) i duży (40-60 m2). Koszty adaptacji i remontu zależą od wybranego formatu i kształtują się w przedziale 25-100 tys. zł. Na pierwsze zatowarowanie franczyzobiorca Marilyn powinien przeznaczyć od 18-40 tys. zł.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018