Butik sprawdza rentowność lokali

W ramach sieci Butik poza Polską działają dwa lokale - oba w Czechach.
Czwartek
21.11.2013
Odzieżowa marka ma już ponad 160 sklepów. Ostatnio zawitała do galerii handlowej w Zielonej Górze.
 

Butik Your New Style to marka odzieży sportowej i casualowej skierowana do dziewczyn i młodych kobiet. Na polskim rynku działa od 2001 roku, a przez ponad dekadę rozwinęła sieć sprzedaży do ponad 160 sklepów. Ostatnie otwarcie miało miejsce w Zielonej Górze, w galerii handlowej Focus Mall na powierzchni 90 m2. W sąsiedztwie działają takie marki jak Deichmann, Fratelli, Coccodrillo, Tchibo, Gatta oraz Unisono. – W ofercie Butików znajdują się młodzieżowe ubrania i akcesoria w przyjaznych cenach. Otwarcie tego sklepu dało kobietom dodatkowy wybór zakupów w naszej galerii - mówi Marta Radziwoń, dyrektor galerii Focus Mall Zielona Góra.

Oprócz otwarć, franczyzodawcy na bieżąco oceniają też rentowność działających placówek i dokonują potrzebnych korekt. - Od trzech lat kontynuujemy proces zamykania sklepów znajdujących się w lokalizacjach, które z racji swojego położenia nie są już atrakcyjne dla klientek – tłumaczy Agnieszka Falińska-Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci. – Rynek nieruchomości cały czas się rozwija, dlatego sklepy otwarte na przykład 10 lat temu muszą zostać przeniesione w inne miejsca.

Znaczna większość sklepów Butik należy do franczyzobiorców. Powstają one w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców, a szacunkowy koszt wykończenia lokalu to ok. 700 zł netto za 1 m2 powierzchni. Franczyzodawca nie pobiera opłat licencyjnych za przystąpienie do sieci.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018