29.11.2013

Make-up na zakupach

W niespełna rok Drogerie Natura przyciągnęły 15 partnerów. Oprócz zakupów, klienci mogą także skorzystać w sklepach z porad fachowców.

Pod logo Drogerii Natura w Lublinie rozpoczął dziś działalność kolejny sklep z kosmetykami. W nowym punkcie sprzedaży liczącym ponad 120 m2 klienci zrobią nie tylko zakupy. Personel drogerii służy także radami dla kupujących. W dniu otwarcia na wszystkich odwiedzających sklep czekać będą makijażystki oraz promocje cenowe.

Drogerie Natura sklep Fot. Drogerie Natura

Asortyment Drogerii Natura stanowią kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz kosmetyki do makijażu.

W sklepach Natury znajdują się również dostępne wyłącznie tam marki własne, takie jak My Secret, Seyo, Kobo Professional i Sensique. - Nowa Drogeria Natura w Lublinie jest naszym dziewiątym sklepem w tym mieście i jednocześnie piętnastym otwieranym na zasadach agencji. Przyjęta przez nas strategia rozwoju sieci zmierza w dobrym kierunku – mówi Beata Szczytowska, prezes zarządu Polbita, właściciela marki.

Agent, który zdecyduje się na współpracę, nie ponosi żadnych opłat. Centrala wspiera partnera w zatowarowaniu sklepu kosmetycznego, zapewnia mu sprzęt i oprogramowanie IT, prowadzi w jego imieniu politykę cenową. Wynagrodzenie partnera uzależnione od zysków sklepu, którym zarządza.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0