Poprawki nie tylko krawieckie

Konsekwentne wykonywanie założeń biznesowych: opieranie się kryzysowi, systematyczny rozwój sieci i jej restrukturyzacja. Takie cele przyświecają nam w tym roku.
Piotr Zielaskiewicz, dyrektor handlowy sieci Funk’n’Soul.
Poniedziałek
03.02.2014
Piotr Zielaskiewicz, dyrektor handlowy Funk’n’Soul, opowiada o rebrandingu, prowizjach dla franczyzobiorców oraz letnich sklepach sezonowych.
 

W ubiegłym roku otworzyliście pierwszy sklep Funk'n'Soul w nowej wizualizacji. Czy w tym roku proces rebrandingu obejmie kolejne sklepy?
Odświeżenie wizerunku to naturalny element cyklu życia każdej marki. Nowe oblicze Funk'n'Soul pokazaliśmy szerokiej publiczności na przykładzie sklepu w Gliwicach. W tym roku chcemy kontynuować ten proces. Chcemy aby każdy z salonów przeszedł lifting, który pozwoli na ładniejszą i skuteczniejszą ekspozycję naszych ubrań. Zmiany mają na celu zwiększenie atrakcyjności oferty Funk'n'Soul, co pozwoli agentom podnieść obroty i generować wyższe zyski. Koszty zmian będą pośrednio obciążały również agenta.

Co jeszcze, oprócz rebrandingu, Funk'n'Soul planuje w tym roku?
Jednym z głównych założeń na rok 2014 jest obniżenie ceny detalicznej przy zachowaniu wysokich prowizji dla naszych agentów i obniżenie kosztów produkcji. Pozwoli nam to na zwiększenie rentowności i szersze możliwości inwestycyjne. Będziemy też systematycznie rozwijać sieć sprzedaży. Pragniemy otwierać salony zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach dbając o zrównoważony rozwój. Część inwestycji zaplanowanych na rok 2013 zostało przeniesionych na rok 2014. Jedną z takich inwestycji jest otwarcie salonu Funk'n'Soul w Katowicach. Rozpoczęliśmy też poszukiwania potencjalnych franczyzobiorców zainteresowanych prowadzeniem letnich stoisk w najpopularniejszych wakacyjnych kurortach.

Rozmawiała (mak)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018