Różne rozmiary rajstop i sklepów

Najnowszy sklep Marilyn powstał 9 kwietnia w centrum handlowym Ogrody w Elblągu.
Czwartek
10.04.2014
Marilyn oferuje partnerom trzy warianty współpracy. Sprawdź ile kosztuje najtańszy z nich.
 

Lansowanie sukienek oraz spódnic sprawia, że kobiety coraz częściej eksponują nogi i zależy im na ich eleganckiej i szykownej oprawie. Dlatego firmy z wyrobami pończoszniczymi poszerzają swoją ofertę wprowadzając do niej modele z różnych półek cenowych.
- Jako jedyna polska marka pończosznicza nawiązaliśmy współpracę z Patrizią Gucci, która zaprojektowała dla nas ekskluzywną linię rajstop i pończoch. Projektantka na nasze zaproszenie przyleciała do Polski i osobiście wzięła udział w promocji sygnowanej przez siebie kolekcji, a całą kampanię zwieńczył pokaz w Warszawie, na którym gościem specjalnym była Edyta Górniak – wspomina Anna Jaśkiewicz, menedżer ds. sprzedaży marki Marilyn.

Marka Marilyn powstała w 1992 roku w Łodzi. Sieć sprzedaży liczy 30 salonów firmowych i 17 sklepów franczyzowych. Najnowszy sklep został otwarty 9 kwietnia w centrum handlowym Ogrody w Elblągu. Wiosną ruszą kolejne sklepy, m.in. w Kaliszu, Toruniu oraz Poznaniu. Rozwój sieci sprzedaży to dla Marilyn tegoroczny priorytet.

Firma oferuje partnerom trzy warianty współpracy. Rajstopy Marilyn można sprzedawać na wyspie handlowej, która ma 6-10 m2, albo w dwóch rozmiarach sklepów – małym o powierzchni ok. 20 m2 i dużym, który ma 30-60 m2. Kwota inwestycji zależy od wielkości sklepów i zaczyna się od 15 tys. zł. Firma nie pobiera opłat wstępnych, franczyzobiorca nie musi też wnosić opłat za funkcjonowanie w sieci.

- Zapewniamy naszym franczyzobiorcom wsparcie architekta oraz projektanta. Dajemy też elastyczne warunki współpracy, które umożliwiają szybkie dostosowanie się do zapotrzebowania rynku. Jedną z nich jest możliwość wymiany bądź zwrotu 80 proc. kupionego towaru – wyjaśnia Anna Jaśkiewicz.

(mak)

 


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.