10.04.2014

Różne rozmiary rajstop i sklepów

Marilyn oferuje partnerom trzy warianty współpracy. Sprawdź ile kosztuje najtańszy z nich.

Lansowanie sukienek oraz spódnic sprawia, że kobiety coraz częściej eksponują nogi i zależy im na ich eleganckiej i szykownej oprawie. Dlatego firmy z wyrobami pończoszniczymi poszerzają swoją ofertę wprowadzając do niej modele z różnych półek cenowych.
- Jako jedyna polska marka pończosznicza nawiązaliśmy współpracę z Patrizią Gucci, która zaprojektowała dla nas ekskluzywną linię rajstop i pończoch. Projektantka na nasze zaproszenie przyleciała do Polski i osobiście wzięła udział w promocji sygnowanej przez siebie kolekcji, a całą kampanię zwieńczył pokaz w Warszawie, na którym gościem specjalnym była Edyta Górniak – wspomina Anna Jaśkiewicz, menedżer ds. sprzedaży marki Marilyn.

Modelka w rajstopach zaprojektowanych prze Patrizię Gucci dla Marilyn. Fot. Marilyn

Najnowszy sklep Marilyn powstał 9 kwietnia w centrum handlowym Ogrody w Elblągu.

Marka Marilyn powstała w 1992 roku w Łodzi. Sieć sprzedaży liczy 30 salonów firmowych i 17 sklepów franczyzowych. Najnowszy sklep został otwarty 9 kwietnia w centrum handlowym Ogrody w Elblągu. Wiosną ruszą kolejne sklepy, m.in. w Kaliszu, Toruniu oraz Poznaniu. Rozwój sieci sprzedaży to dla Marilyn tegoroczny priorytet.

Firma oferuje partnerom trzy warianty współpracy. Rajstopy Marilyn można sprzedawać na wyspie handlowej, która ma 6-10 m2, albo w dwóch rozmiarach sklepów – małym o powierzchni ok. 20 m2 i dużym, który ma 30-60 m2. Kwota inwestycji zależy od wielkości sklepów i zaczyna się od 15 tys. zł. Firma nie pobiera opłat wstępnych, franczyzobiorca nie musi też wnosić opłat za funkcjonowanie w sieci.

- Zapewniamy naszym franczyzobiorcom wsparcie architekta oraz projektanta. Dajemy też elastyczne warunki współpracy, które umożliwiają szybkie dostosowanie się do zapotrzebowania rynku. Jedną z nich jest możliwość wymiany bądź zwrotu 80 proc. kupionego towaru – wyjaśnia Anna Jaśkiewicz.

(mak)