W ciągu najbliższych kilku tygodni zostaną otwarte trzy franczyzowe sklepy Jess Das Haus w: Lublinie, Krynicy-Zdroju i Katowicach. Na razie działają dwa własne.
Wtorek
24.06.2014
Spółka Proxta Design chce zbudować sieć franczyzową sklepów z tapetami pod marką Jess Das Haus.
 

Gdy cztery lata temu do łask trendów wnętrzarskich powróciły tapety ścienne, Andrzej Tokarz i Krystian Kowalik postanowili do prowadzonego od 2006 roku sklepu z wyposażeniem wnętrz pod marką Proxta Design wprowadzić również tapety. Jednak produktów z zakresu dekoracji ścian przybywało w bardzo szybkim tempie, a w sklepie brakowało miejsca na ich wyeksponowanie. Wówczas postanowili otworzyć nowy, niezależny punkt handlowy wyłącznie z tapetami. W 2012 roku w Nowym Sączu powstał pierwszy sklep Jess Das Haus.

Do 2015 roku chcemy otworzyć 5-7 franczyzowych sklepów. Do tego czasu nie będziemy pobierać od franczyzobiorców opłat franczyzowych. Każdy kolejny nowo otwarty sklep będzie budował świadomość marki Jess Das Haus. Dla nas dodatkowo będzie stanowił kolejne miejsce zbytu naszych artykułów, bo jesteśmy również producentami fototapet, obrazów oraz dekoracji ściennych np. zegarów – mówi Krystian Kowalik, współwłaściciel Jess Das Haus. – Dlatego chcemy skupić się głównie na produkcji materiałów, a partnerom powierzyć rozwój sieci sprzedaży. Oni najlepiej znają swoje lokalne rynki – dodaje.

Potencjalny franczyzobiorca Jess Das Haus powinien dysponować 25-60 tys. zł. Kwota rośnie proporcjonalnie do powierzchni lokalu, którego optymalna wielkość to 50 m2. Przedstawiciele firmy twierdzą, że inwestycja w sklep powinna się zwrócić najpóźniej po upływie 14 miesięcy od jego otwarcia.

Franczyzodawca zapewnia, że wspiera franczyzobiorców przy wyborze lokalizacji na sklep, przekazuje projekt jego wyposażenia, program do zarządzania sprzedażą i realizacją zamówień oraz zapewnia szkolenia personelu.  (smoli)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

316 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam, Będę się spotykał z właścicielem i chce nawiązać współpracę. Czy ktoś już z facetem współpracuje? Proszę o informacje. Tel. 883 375 616

7 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Branża metalowa- co i jak ?

Od 3 lat prowadzę firmę spawalniczą w Rzeszowie i brak pracy nie narzekam, głównie spawam tigiem zatrudniam 2 osoby. Przede wszystkim jak chcesz świadczyć usługi to...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Donica domowa

Very good information! thank you! play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Donica domowa

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Też wydaję mi się, że jak myślisz o mieszkaniu pod wynajem, to najlepszym wyborem będą miasta studenckie. Tutaj...

316 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam Czy któś podpisał już umowę? Co o tym sądzicie?

7 wypowiedzi
ostatnia 01.09.2018