Forum: BPH - finanse i bankowość 106

jackob 21.02.2006 *.xdsl-4423.jgora.dialog.net.pl

23
witam
czasmi to kupuje ale dobry jest program "portfel" na tvn 24 ,porównanie cotygopdniowe ofer banków i inne bardzo cenne informacje
pozdrawiam

Giersza 21.02.2006 *.host-108-048.wlan.plusgsm.pl

wszystkie najwazniejsze informacje sa na www.prnews.pl i ja tylko tam zagladam.
Pozdrawiam
P.S. czy udaje sie wam przekroczyc prog 50 000 zl na m-c w agencjach

yuzwa 21.02.2006 *.80.54.21.2

3
Jeżeli jest tak dobrze, to skąd tyle negatywnych wypowiedzi na forum o BPH?

jackob 22.02.2006 *.xdsl-4423.jgora.dialog.net.pl

23
witam
działam drugi miesiąc i marzy mi sie przekroczyć próg 20000 zł. troch dla mnie jest to nie realne przekroczyć te 50000 tylko z pożyczek od ręki.
pozdr

przedsiebiorczy 22.02.2006 *.asm228.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
ile osób mieszka w Waszych miasatch gdzie macie placówki?
Magik pisał ze ma agencje w gmine 8,5 tys.

pozdrawiam:)

a jak Wam tak generalnie idzie?

misio 22.02.2006 *.aclj175.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
To właściwie warto w to wchodzić czy nie? Wszyscy psioczą, ale jakieś tam dochody uzyskują przecież. Noszę się z zamiarem otwarcia takiej agencji, ale jestem zupełnie zielony. Czy ktoś chciałby pomóc?

przedsiebiorczy 22.02.2006 *.asm228.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
przeczytaj uwaznie ten temat a znajdzisz bardzo durzo informacji!!!!!!
ja od czasu do czasu czytam go od deski do deski, jest naprwde pomocny:))

misio 22.02.2006 *.aclc75.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Dzięki. Czytałem. Ale to jednak nie wyczerpuje mojego głodu informacji. Dzięki dla jacoba za odezwę.
Pozdrawiam.

Magik 23.02.2006 *.user-12lc1p8.cable.mindspring.com

374
To zadaj konkretne pytanie, a na pewno otrzymasz na nie odpowiedz.
Magik

Yan 24.02.2006 *.dec115.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Uważam, że wynagrodzenie dla agencji BPH jest kiepskie. Praktycznie bank płaci za PoR i operacje gotówkowe, no może kredyty hipoteczne itd, ale ich też nie jest znowu tak dużo. Co z klientami inwestującymi duże sumy w fundusze, czy lokaty, których nie zakładamy w naszych placówkach? Bank nie płaci, bo twierdzi, że transakcje nie przechodzą przez agencje. Co z tego, ale klienci są nasi. Odmawiając klientowi jakiegokolwiek produktu, którym byłby zainteresowany, tracimy go. Bank go traci. Coraz częściej żałuję decyzji o założeniu agencji. Przekonuję się ostatnio, że większa część mojej pracy to wysiłek daremny.

przedsiebiorczy 25.02.2006 *.arv126.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
mhhhh to co piszesz nie jest zbyt krzepiace:(

Grzegorz 27.02.2006 *.acps236.neoplus.adsl.tpnet.pl

A kto mówi ,że jest tak dobrze ???

MiWi 27.02.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Statystyka. Przy 400 punktach muszą mieć trochę niezadowolonych i trochę zadowolonych. Jak myślisz, kto zamieści swoje opinie na forum?

Grzegorz 27.02.2006 *.asw141.neoplus.adsl.tpnet.pl

Statystyka- nie, to że jest tak dobrze to są słowa tylko franchisodawcy .Z wypowiedzi biorców sytemu można wywnioskowac co innego.

czytelnik 27.02.2006 *.pf102.lublin.sdi.tpnet.pl

Jak na 400 placówek partnerskich to tych kilku niezadowolonych, którzy się tu wypowiadają to bardzo dobry rezultat.

46adams 28.02.2006 *.blo173.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
a czy mozna się tu wypowiadać

Yan 28.02.2006 *.ddp98.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Niestety, ale to prawda. Nie znam zadowolonej osoby. Nie polecam, jest ciężko. Dobra rozrywka dla osób mających gruby portfel. Co z tego, że inwestuje się niewiele, ale ile trzeba dokładać przez cały czas, aby pokryć koszty. Co innego, kiedy nakład jest niski. Taka placówka wygląda wtedy bardzo mizernie i odstrasza, zamiast zachęcać.

piotrasss 01.03.2006 *.dfo22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wpisuje sie tutaj i na pewno nie bede pierwszy ktory jest zadowolony z prowadzenia agencji. Agencja to nie jest zabawa i nie nalezy publicznie STĘKAĆ tylko brac się do pracy! klient sam nie przyjdzie do nowej placowki samemu trzeba szukac a co do lokat o ktorych sie Pan wypowiadal to sam sprzedalem Indywidualny Plan Lokacyjny i wystarczylo zwrocic sie tylko po aneks do umowy, zeby otrzymac wynagrodzenie za usluge.
Gdybym czytał dokładnie rok temu takie pesymistyczne wypowiedzi to nie wiem co moglbym myslec... Ale wiem teraz ze mam świetną prace, której poświecam dużo czasu i po pierwszym miesiącu zobaczylem juz wyniki. Głowa do góry i działaj Pan:)!!!!!

KINGA25 02.03.2006 *.masq24.stk.net.pl

2
Mam pytanie-moze zabrzmi banalnie,ale dopiero zaczynam.Ile musze wydac srodkow wlasnych zeby taki punkt w ogole mogl ruszyc??Nie chodzi mi,o koszty najmu lokalu,koszty utzymania.Interesuje mnie dokladnie jaka kwote wlasnych pieniedzy musze zainwestowac zeby bank pozolil mi na otworzenie takiego punktu??Ubezpieczenia itp. Z gory dziekuje za odpowiedz

olinka27 03.03.2006 *.host-81-190-253-114.elk.mm.pl

Hej, mam konkretne pytanie, co do agencji BPH. Otoz planuje takowa otworzyc. Chcialabym zapytac, jaka wielkosc jest najbardziej oplacalna tzn. ilosc stanowisk. Mieszkam w miescie ciut ponad 60 tys. I jeszcze jedno pytanie, ile trwa mniej wiecej okres od podjecia dzialan czyli np. zgloszenia tutaj do realnego otwarcia placowki (mniej wiecej oczywiscie ) chodzi o adaptacje lokalu, szkolenia ,rejestracje dzialalnosci itp itp.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.