Forum: BPH - finanse i bankowość 106

koteczek126 18.09.2007 *.ckm49.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
Witam po długiej przerwie, jak Wasze nastroje?
Co sądzicie o odejściu Pana Bielaszewskiego? Szkoda, że taki fajny bank się rozpada:/.

bakprze 18.09.2007 *.eio204.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
A co mial zrobic?Z jego zespolu lacznie z nim to 4 osoby zostaly w MiniBPH reszte ludzi przenosza do PEKAO SA. Czy ktos wie jaki bank go przejal? Chyba na moja agencje tez przychodzi juz czas.

koteczek126 19.09.2007 *.clc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
Nie wiem jaki bank go przejął,ale słyszałam że sporo naszych agentów nawiązuje kontakty z Getinem i z GE moneyem. Co sądzicie o tych bankach? Może ktoś już ma jakieś doświadczenia. Ja też szczerze mówiąc myśle intensywnie o zmianach co mam robić jak 150 m dalej jest oddział PEKAO....

Magik 19.09.2007 *.bse103.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
oferta Getinu moze byc dla agencji bardzo ciekawa, bo sporo ludzi z naszego BPH poszlo za Dyr. Kiewrelem do tego banku.

Magik 19.09.2007 *.bse103.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
oferta Getinu moze byc dla agencji bardzo ciekawa, bo sporo ludzi z naszego BPH poszlo za Dyr. Kiewrelem do tego banku.

pasikonik 19.09.2007 *.proxy.lcs.net.pl

Czy z Getinem można nawiązać współpracę na zasadzie franchisingu?

Magik 19.09.2007 *.bse103.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Pewnie tak, ale nie mam dokładnych informacji
Pozdrowionka Magik

motylek 19.09.2007 *.ear205.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam wszystkich
Ja również mam "jeszcze" agencje BPH ale to co się dzieje skłania mnie do tego aby pomysleć o czym innym. I mam do Was pytanie czy wiecie kiedy mamy dokładnie przejść pod PEKAO SA, jak to ma wyglądać?
A słyszeliscie może coś o firmie Money House?

koteczek126 19.09.2007 *.clc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
Podobno to wszystko co było mówione w Hitlonie jest już nieaktualne, prace nad "agencjami" prowadzone są od nowa, co to znaczy nie wiem. termin fuzji podobno też się przesunie z grudnia na marzec

koteczek126 19.09.2007 *.clc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
Podobno to wszystko co było mówione w Hitlonie jest już nieaktualne, prace nad "agencjami" prowadzone są od nowa, co to znaczy nie wiem. termin fuzji podobno też się przesunie z grudnia na marzec

motylek 19.09.2007 *.ear205.neoplus.adsl.tpnet.pl

dzięki, czyli dalej czekać bo nic nie wiadomo albo agencje bph zamienić na coś innego, albo z innym Bankiem podpisac umowę.

koteczek126 19.09.2007 *.clc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
Z tego co obserwuję rynek to widzę że klienci mają coraz wyższe wymagania, za które są skłonni zapłacić (czyt. szybka decyzja kredytowa, min formalności za wyższe oprocentowanie), ani tego BPH nie daje ani nie sądzę żeby PEKAO SA dało. Ja nie zamierzam czekać, zamierzam wybrać taki bank który odpowie na oczekiwania mojego klienta, narazie rozważam GE MONEY i EUROBANK. Wiadomo każdy region cechuje się innymi klientami, więc poobserwuj sobie ich zachowania, rozważaj zapytania i poszukaj czegoś co będzie pasowało, jedyne co mogę powiedzieć że w moim regione brokerstwo się nie sprawdza, i jest to dość ciężkie bo jednej osobie będzie ciężko merytorycznie się przygotoać zatrudnienie kogoś wiąże sie z dodatkowymi kosztami, a zresztą banki też próbują sie zabezpieczać i coraz więcej podsuwa do podpisu lojalki. Szczerze wolę przejść pod jedną markę niż operować klikoma. Stare powiedzenie mówi: nie da się ciągnąć dwóch srok za jeden ogon. Ale cóż każdy wtbiera to co dobre dla siebie. Czekam na Wasze opinie co co współpracy z GE Money i Eurobankiem. Pozdrawiam was serdecznie

motylek 19.09.2007 *.ear205.neoplus.adsl.tpnet.pl

zastanawia mnie jeszcze jedno: jak zerwiemy umwę z bph to jak ma się do tego to że "agent przez rok od zerwania umowy nie może podjąć działalności o podobnym charakterze na rzecz innych podmiotów"?

bakprze 19.09.2007 *.eit42.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Co do GetinBanku- ma ktos namiar na odpowiednie umowy co do współpracy? Moze byc sam mail lub telefon do p. Kierwela. Pisałem niedawno w kontaktach na ich stronie ale niedostałem zadnej odpowiedzi!
Ja tez szukam innego dawcy (zastanawiam sie nad GE, Eurobank, Getin) mysle tez nad multiagencja z pkt wlpat i oplat. Co do wypwowiedzenia umowy - Nie wiem..ale jest duzo sposobow by ten pkt o okresie nie swiadczenia usług na rzecz innych podmiotow ominac.

bakprze 19.09.2007 *.eit42.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Przepraszam za blad! Oczywiscie szukam osob do kontaktu z GETINBANKU a nie jak napisalem umow :-))

Zigi47 19.09.2007 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

10
Koteczek126 - piszesz, że rozważasz eurobank - masz może jakieś informacje na temat ich franczyzy? Bardzo poważnie rozważam ten system i chętnie się dowiem jak to wygląda w praktyce - od kogoś kto ma już z nim do czynienia...
pozdrawiam
Zigi47

kocioł 19.09.2007 *.xdsl-12407.lubin.dialog.net.pl

22
Witam
Zauważam duże wzburzenie w umierających agencjach :-(
Kolejny kapitan wyskoczył za burtę :-(((
Co do lojalki to jeśli nie podpisze się aneksu to bank wypowiada umowę i wtedy nie obowiązuje :-)))

motylek 20.09.2007 *.edf84.neoplus.adsl.tpnet.pl

też tak myśle z tym aneksem
tylko kiedy będzie następny....

bakprze 24.09.2007 *.eje190.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Podobnie jak wy mysle co do niepodpisania aneksow, jednak prosze o wyjasnienie mi kilku niejasności związanych z umowa.
Moja placowka podporzadkowana jest pod Oddzial nalezacy do N-BPH jest on w kilku pkt wymieniany w umowie
aneksu nie podpisuje i ???
1.Kto rozwiaze z nami umowe -BPH czy PEKAOSA?
2.W umowie jest zawarty termin wypowiedzenia więc kto mi zapewni mozliwosc swiadczenia usług zawartych w umowie w okresie trwania okresu wypowiedzenia i co z czynnosciami wykonywanymi pomiedzy placowka a oddzialem wskazanym w umowie?


motylek 25.09.2007 *.eak90.neoplus.adsl.tpnet.pl

bakprze uważam, że umowe rozwiązać z agentami BPH może jedynie Bank BPH bo z nimi na dzień dzisiejszy mamy podpisane umowy. Z PEKOA SA agenci nie podpisywali jeszcze umów - chyba, że ktoś juz podpisał, ale wątpie. Co do 2 punktu to nie wiem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.