eSmoking World

esmokinkworld
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

eSmoking World to świat znanych i uznanych marek e-papierosów. Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku, czyli od samego początku istnienia e-papierosów. Każda z marek należących do eSmoking World ma swój świat, w którym nasi użytkownicy doskonale się odnajdują i do którego wracają. W ofercie posiadamy wielokrotnie nagradzane i uznane marki, takie jak Mild, Volish, Vype, LiQueen, P1, Provog, Aromativ, Cottien, Aspire, Kangertech, bazy i aromaty -  marki eFlavours  oraz wiele innych. Oprócz markowych e-papierosów i liquidów, w punkcie eSmoking World znajdą Państwo także wszystkie inne akcesoria niezbędne do e-palenia. Nasze produkty każdego dnia trafiają do tysięcy Polaków dlatego czujemy się zobowiązani do szczególnego dbania o najwyższą jakość naszych produktów. Dba o to m.in. eSmoking Liquids, jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie, specjalizujący się w produkcji płynów nikotynowych. Wszystkie nasze liquidy produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości.


Sieć franczyzowa eSmoking World to bezpieczeństwo prowadzenia własnej placówki z elektronicznymi papierosami w kontekście nowelizacji ustawy tytoniowej, która istotnie zmieni rynek e-papierosów. Według szacunkowych danych obecnie ok. 1,5 mln Polaków używa papierosów elektronicznych. Spółka CHIC Group właściciel marki eSmoking World sukcesywnie rozwija sieć franczyzową, aktualnie posiada 800 specjalistycznych punktów na terenie całej Polski i liczba ta stale się powiększa. System franczyzowy eSmoking World jest systemem opartym na strategii WIN-WIN. Warunkiem rozwoju firmy franczyzodawcy jest rozwój biznesu franczyzobiorcy. Franczyzodawca przez cały okres wspiera franczyzobiorcę w zakresie dotyczącym prowadzenia placówki eSmoking World.

Jednostki własne

400

Jednostki franczyzowe

350

Zdjęcie punktu systemu
Wnętrze placówki esmokingworld
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • Współpraca z jednym z największych, najbardziej stabilnych podmiotów na polskim rynku e-papierosowym.
 • Opieka managera regionalnego.
 • Wsparcie marketingowe i operacyjne przez dział back office placówki franczyzowej.
 • Nowy program lojalnościowy eSmoking Club.
 • Wsparcie finansowe w kampaniach regionalnych.
 • Specjalistyczny system szkoleń w postaci platformy e-learningowej.
 • Szkolenie terenowe prowadzone przez wyspecjalizowany Dział Techniczny.
 • Bardzo dobra warunki handlowe oraz wsparcie biznesowe.
 • Pewny biznes i partner po wejściu Dyrektywy Tytoniowej.
 • Platforma CRM, ułatwiająca prowadzenie placówek. 
Przewidywana suma inwestycji
 • Koszt uruchomienia placówki ok. 28 tys. netto.
 • Brak opłaty licencyjnej.
Podstawowe wymagania sieci
 • Posiadanie/lub chęć rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.
 • Doświadczenie w handlu.
 • Mile widziane doświadczenie w handlu e-papierosami.
Informacje o franczyzodawcy
Chic Sp. z o.o. Sp.k.
Aleja Wojska Polskiego 23C, 63-500 Ostrzeszów
62 738 88 51
franczyza@esmokingworld.com
www.eSmokingWorld.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Natalia Kunze

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.