30.06.2005

Zamów bezpłatny newsletter

Wszystkich, których interesują zmiany zachodzące na rynku franchisingu i partnerstwa, zachęcamy do zamówienia newslettera Franchising.pl

Wszyscy czytelnicy portalu franchising.pl mają szansę regularnego obserwowania rynku, nawet jeśli nie zawsze mają czas, aby codziennie odwiedzać internet i na bieżąco obserwować zmiany zachodzące na rynku licencji. Wszystkich, którzy chcieliby otrzymywać skrót najważniejszych informacji z rynku franchisingu, partnerstwa i agencji zachęcamy do zamówienia newslettera.

Kto zamówi newsletter, ten co dwa tygodnie otrzyma bezpłatnie zestawienie najciekawszych artykułów omawiających rynek licencji w kraju i zagranicą. Otrzymacie Państwo także komentarz z rubryki Pytanie Tygodnia, w którym menedżer z sieci licencyjnej komentuje najważniejsze zmiany zachodzące w branży. Otrzymają Państwo również informacje o nowych firmach w katalogu franczyz i systemów partnerskich, które zamierzają rozwijać się poprzez franczyzę, partnerstwo lub dystrybucję oraz o istniejących sieciach, które poszukują licencjobiorców.

Zachęcamy też do czytania kolejnych numerów miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING, które można zamawiać w księgarni. Artykuły tam publikowane nie są dostępne w internecie.