pytanie tygodnia

pytanie tygodnia | 09.03.2023

Biznes to ludzie, a bez nich nie ma sukcesu

– Franczyza zabezpiecza przed porażką i utratą zainwestowanych pieniędzy – mówi Kamil Pękała, franczyzobiorca sieci Lodolandia.

– Franczyza zabezpiecza przed porażką i utratą zainwestowanych pieniędzy – mówi Kamil Pękała, franczyzobiorca sieci Lodolandia.

artykuł sponsorowany | 13.03.2023

Dlaczego warto mieć terminal płatniczy?

Firmy, bez względu na ich wielkość, muszą nadążać za stale rozwijającym się rynkiem – zwłaszcza w zakresie różnorodnych metod płatności. / REKLAMA

pytanie tygodnia | 20.02.2023

Nowy model na nowe czasy

– Warsztaty edukacyjne to obecnie najbardziej pożądany produkt spośród tych, które proponujemy. Dlatego to na nich chcemy opierać współpracę – mówi Kamila Hołody z Edukido.

pytanie tygodnia | 13.02.2023

Zarabiamy na sprzedaży pączków

– Na zwrot z inwestycji w pączkarnię można liczyć już po trzech miesiącach od jej otwarcia – mówi Szymon Pelczyk, właściciel sieci Pączkownia Smak Sprzed Lat.

autopromocja | 15.03.2023

Szkolenie z franczyzy

Planujesz zostać franczyzobiorcą lub franczyzodawcą, ale nie wiesz jak? Eksperci od franczyzy podpowiedzą, jak to zrobić.

pytanie tygodnia | 06.02.2023

Inwestycja w sklep spożywczy

– Czas spowolnienia to najlepszy moment na inwestycje. A branża spożywcza nadaje się do tego najlepiej – mówi Iwona Pawleczyk, prezes Intermarché.

pytanie tygodnia | 31.01.2023

Czas na decyzję

– Branża optyczna to jedna z niewielu, na które kryzysy popytowe czy podażowe nie wpływają w stopniu znaczącym – mówi Karol Kożusznik, dyrektor ds. ekspansji i rozwoju Kodano Optyk.

pytanie tygodnia | 24.01.2023

Byle przetrwać

– Tak ciężko w branży spożywczej jeszcze nie było. Dobija nas ogrom kosztów, wymagań i nowe przepisy – mówi Ireneusz Wróbel, franczyzobiorca PSH Lewiatan.

pytanie tygodnia | 16.01.2023

Strategia na 2023 rok

– W naszym modelu franczyzy depozytowej franczyzobiorcy otrzymują prowizję za sprzedaż produktów. Im wyższa sprzedaż, tym wyższe ich wynagrodzenie – mówi Marta Parafińska z Komfortu.

pytanie tygodnia | 06.01.2023

Konkret to podstawa

– Na pierwszym spotkaniu często obalamy mit, że działalność spedycyjna wymaga zakupu floty samochodów ciężarowych – mówi Ewa Kozłowska, expansion menedżer w Northgate Logistics.

pytanie tygodnia | 27.12.2022

Wymiana kryptowalut

– Nie planowaliśmy rozwoju w Polsce. Zachęciły nas do tego opinie polskich klientów – mówi Michał Radosny, specjalista ds. relacji partnerskich w Unicoin.fi.

pytanie tygodnia | 15.12.2022

Dobra kawa się broni

– Poszerzyliśmy ofertę o trzy nowe formaty, charakteryzujące się niższą kwotą inwestycji i większą elastycznością w doborze lokalizacji – mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel the White Bear Coffee.

pytanie tygodnia | 07.12.2022

Franczyzodawca z doświadczeniem

– Zajęcia edukacyjne dla dzieci to ostatnia rzecz, z której rezygnują świadomi rodzice – mówi Kamila Hołody, specjalista ds. kluczowych klientów Edukido.

pytanie tygodnia | 25.11.2022

Psychoterapia na licencji

– Walczymy z mitem, że psychoterapia jest tylko dla osób z zaburzeniami. Dzięki niej można poprawić jakość swojego życia – mówi Anna Węgrzyn z Centrum Zmiany w Życiu.

pytanie tygodnia | 16.11.2022

Kawiarnia we franczyzie

– Wprowadziliśmy do oferty nowy format modułowy Flex, w którym uruchomienie kawiarni trwa zaledwie kilka dni – mówi Błażej Małoszuk, dyrektor generalny Cofix Polska.

pytanie tygodnia | 08.11.2022

Pośrednik jest potrzebny

– W obecnych czasach klienci mają coraz większą potrzebę korzystania z usług pośredników w obrocie nieruchomościami – mówi Mateusz Pawełek, dyrektor operacyjny Power Holding.

pytanie tygodnia | 31.10.2022

Franczyzobiorca musi nas przekonać

– Podstawowa zmiana, którą wprowadziłem w MBE, to nowa wycena licencji franczyzowej – mówi Daniel Sułek, country menedżer Mail Boxes Etc.

pytanie tygodnia | 17.10.2022

Bezpieczna przystań biznesowa

– Coraz więcej osób chce otwierać biznes w branży nieruchomości, ponieważ to bardzo stabilny rynek – mówi Szaweł Nawracaj, dyrektor ds. rozwoju marki Aspect Nieruchomości.

pytanie tygodnia | 02.10.2022

Franczyza z niską kwotą wejścia

– Wystarczy 10 tys. zł, aby otworzyć oddział Stava – zapewnia Paweł Aksamit, prezes zarządu spółki akcyjnej Stava.

2
3
4
5
następna  
ostatnia  

Franczyza i biznes. Wywiady z ekspertami.

Tu znajdziesz informacje z pierwszej ręki uzyskane bezpośrednio od ekspertów rynku franczyzy, menedżerów firm i przedsiębiorców.

Jak się nie wie, trzeba zapytać. Franczyzodawcy dzielą się tu przepisami na zarabianie. Dziennikarze portalu docierają do najciekawszych osób, fachowców od biznesu franczyzowego, żeby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania:

Co tydzień kolejny ciekawy wywiad. „Pytanie tygodnia” to zawsze szczere odpowiedzi na trudne pytania o biznes.