Używki Świata

Używki Świata
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

„SEMI" spółka jawna jest pomysłodawcą oraz wykonawcą przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na prowadzeniu sieci wyspecjalizowanych sklepów pod marką „UŻYWKI ŚWIATA”. Pierwszy punkt handlowy powstał 07 czerwca 2005 roku.

Sprawdzona koncepcja oraz skuteczny know-how pozwala na efektywne prowadzenie sklepu oferującego największy wybór alkoholi mocnych, win, piw, tytoni, cygar, papierosów, akcesoriów dla palaczy i nie tylko, oraz wszelkiego rodzaju legalnych używek z całego świata.

Nietuzinkowe, niszowe sklepy, które wystrojem, wyborem i jakością towarów oraz obsługą świadczoną przez profesjonalną kadrę systematycznie uczestniczącą w szkoleniach, stanowią alternatywę dla klienta zainteresowanego zakupem szeroko pojętej używki.

Poszukujemy partnerów na terenie województwa mazowieckiego.

Jednostki własne

8

Jednostki franczyzowe

3

Zdjęcie punktu systemu
sklep Używki Świata
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Nawiązując współpracę z naszą spółką otrzymujecie Państwo wszystkie rozwiązania i korzyści handlowe  funkcjonujące w naszej sieci. Świadczymy pełną analizę formalno-prawną i finansową, prowadzimy szkolenia z organizacji i zarządzania sklepu oraz znajomości i wiedzy o oferowanych produktach. Polityka naszej sieci jest w 100% oparta na haśle: „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Przewidywana suma inwestycji

od 140 tys. zł – obejmuje koszty inwestycji (wyposażenie + towary handlowe) oraz funkcjonowania placówki do tzw. okresu przełamania.

Podstawowe wymagania sieci
  • pasja i chęć odniesienia sukcesu,
  • osobiste zaangażowanie się we wspólne przedsięwzięcie,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • zdolność do sfinansowania przedsięwzięcia.
Informacje o franczyzodawcy
SEMI Jerzy Bartosiak Michał Zieleziński Sp.j.
ul. Padewska 7 m.15, 26-600 Radom
partnerstwodlasukcesu@uzywkiswiata.net
www.uzywkiswiata.net
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sebastian Bartosiak

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.