Forum: Teletorium - telefony i akcesoria - telekomunikacja, IT, AGD/RTV 26

kameleon 20.10.2005 *.bep234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam chiałem się dowiedzieć na temat Teletorium, całkiem interesująca alternatywa. Jest może osoba pracująca w takim punkcie lub kupująca. Czekam na opinie. Interes jest oplacalny??

Pozdrawiam Kameleon

ania 03.11.2005 *.klienci-net2.pai.net.pl

Wystarczy, że pojedziesz do takiego punktu i posiedzisz pół dnia przed nim i zobaczysz ile rzeczy zostało w nim sprzedane. i wszystko będziesz wiedział na ten temat.
a moje zdanie po wnikliwej analizie oferty i tego co teletorium opisuje jako wartości sprzedaży - KUPA ŚMIECHU i g...o warte.

MK 03.11.2005 *.bis238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się rynek jest już nasycony na full tymi rzeczami. A po drugie sprzedają tam taki syf że ludzie wolą kupować orginalny osprzęt. Te zestawy jak dostaniesz do sklepu to nie masz pewności nawet czy beda działały ponieważ sprawdzanie tego więcej będzie kosztowało niż sama produkcja (Made in China)

jarolakers78 04.08.2006 *.ak146.internetdsl.tpnet.pl

102
Witam,
pytanko do Ani - niby jak sie dowiedzialas, ze tam przychodzi malo klientow, moze stalas caly dzien pod takim salonem i liczylas - watpie? Pytanie nastepne do kolejnego forumowicza - dlaczego uwazasz, ze akcesoria firmy forever to syf? Pytam, poniewaz znam ludzi ktorzy uzywaja akcesoria forever (np. ladowarki i bluetooth) i sa bardzo zadowoleni. Teletorium sprzedaje akcesoria Nokii, Motoroli, itp. i niespodzianka - po bardzo atrakcyjnych cenach i ma wiekszy wybor niz pozal sie Boze jakis Germanos. Godze sie ze zdaniem o firmie foof, ale przepraszam, ta firma powstala tylko po to aby sprzedawac akcesoria po atrakcyjnych cenach, a nie by to byl sprzet wspanialej jakosci. Zreszta z wlasnego doswiadczenia wiem, ze sprzet tzw. oryginalny to czeto gorszy chlam niz zamienniki. A wielu klientom zalezy nie na jakosci, a na cenie. Wypowiem sie krotko, o zalozeniu jakiegos biznesu powinno decydowac nie to co sie Panstwu podoba w towarze, ale ile mozna na tym zarobic i jaki bedzie popyt na dany asortyment. A towar jaki oferuje Teletorium nie jest taki zly, popyt na to jest o wiele wiekszy niz wydaje sie sie niektorym "pseudobiznesmenom" ktorzy szukaja zlotego biznesu! Takiego nie ma, a jak by ktos znal, to na tym forum by nie siedzial, ale w *****restauracji i wpierniczal kalmary z Gates'em. Prawda jest taka - wspolpraca z Teletorium (dokladnie z Poltelkomem) gwarantuje biorcom bardzo b. duza marze i obrotow wielkich nie trzeba aby porzadnie zarobic i zadowolic klientow!!! O szczegolach moge powiedziec wiecej i niektorym niedowiarkom przedstawic kilka faktow, ktore troche rozjasnia jak powinien dzialac biznes. Jak powiedzialem - ja moge udowodnic, ze jest to dobry biznes, pod warunkiem, ze ma sie leb na karku, a nie czeka sie na gwiazdke z nieba. I dla wszystkich sceptykow i zwolennikow spiskowej teorii dziejow - tak prowadze teletorium (nawet dwa!!!) i nikt mnie nie zmusil do tej wypowiedzi, najzwyczjniej uwazam, ze biznes i wspolpraca z Poltelkomem jest ok (dla niedowiarkow bedzie w nalblizszym czasie niespodzianka, ktora wiele udowodni)! Warunek? Jest kilka, aby potencjalny inwestor byl zadowolony, ale nie bede "krzyczal" tego na forum, poniewaz bedzie za latwo dla niektorych! Trzeba pracy i checi!!! Wiecej info? Napiszcie na forum adres e-mail lud do mnie: jarto78@yahoo.com - odezwe sie na 100%
Pozdrawiam

KarolM 21.01.2015 *.79.141.166.25

1

Wielokrotnie byłem klientem franczyz Teletorium i nigdy nie miałem z ich usługami i produktami problemów. Ba, przez chwilę sam na jednej z takich wysepek pracowałem. Rozglądam się po sieci za radami i wskazówkami, bo sam zastanawiam się nad założeniem stoiska i bardzo dziwi mnie ogrom netatywnych opinii.

Trzeba pamiętać, że to franczyza - marka i towar niby wszędzie te same, ale za obsługę i jakość usług w każdym punkcie odpowiada inna osoba, nie można winić całej firmy. Poza tym uważam, że produkty oferowane przez nich są w naprawdę przywoitej jakości w stosunku do cen. Oczywiście, jeśli ktoś jest wyznawcą Apple i musi mieć na każdym produkcie "jabłuszko" to nie jest to oferta skierowana do niego. Pamiętajmy jednak, że większość ludzi zwraca szczególnie uwagę na cenę, a o ile telefony nie odbiegają tam od cen aukcyjnych (są niższe niż detal), o tyle akcesoria do smartfonów i tabletów są już znacznie tańsze niż w innych miejscach.

Polecam nie wierzyć we wszystko co napisane w Internecie, a zwyczajnie odwiedzić kilka takich wysepek i przekonać się na własnej skórze jak to działa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.