download

Własny Biznes FRANCHISING nr 7/2024 (229)

Raport specjalny

Biznes, który daje dochody bez wysiłku, jest marzeniem wielu. Podpowiadamy, jak zarobić i się przy tym nie napracować.

SUPERTEMAT: Usługi

Franczyzowe sieci usługowe, które idą z duchem czasu, rozwijają się prężnie. Z kim warto dzisiaj współpracować?

POMYSŁ NA FIRMĘ

Citybox24.pl tworzy sieć magazynów samoobsługowych. To biznes dla pasywnych inwestorów. Na czym polega?


Własny Biznes FRANCHISING nr 6/2024 (228)

Raport specjalny

Na koniunkturze w branży budowlanej korzystają nie tylko deweloperzy, lecz także inne biznesy: architekci wnętrz, ekipy remontowe, agenci nieruchomości, sklepy budowlane. Jak je otworzyć?

SUPERTEMAT

Biznes w branży beauty można otworzyć, korzystając z modelu franczyzowego. Własny salon fryzjerski, kosmetyczny, czy studio spa to inwestycje, które powinny zapewnić stabilny dochód.

ABC FRANCZYZY

Czy franczyza bardziej opłaca się franczyzodawcy, czy franczyzobiorcy? A może jest równie atrakcyjnym modelem biznesowym dla obu stron? Znamy odpowiedzi na te pytania.


Własny Biznes FRANCHISING nr 5/2024 (227)

Raport specjalny

W branży motoryzacyjnej do wyboru są różne biznesy: warsztat samochodowy, wypożyczalnia aut, sklep motoryzacyjny czy autokomis. Dowiedz się, na który najlepiej postawić!

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku otwieramy studio treningu EMS, sklep ze stolarką otworową, psie przedszkole, firmę produkującą deskorolki oraz repliki historyczne, a także sklep Stokrotka.

BIZNES NA SZPILKACH

Własna firma niedługo po urodzeniu dziecka? Dlaczego nie! Wiele kobiet wybiera takie rozwiązanie i odnosi sukces. Sprawdź, w jakie biznesy najchętniej inwestują świeżo upieczone mamy.


Własny Biznes FRANCHISING nr 4/2024 (226)

Raport specjalny

Kto może inwestować w nieruchomości, ile można zarobić na wynajmie mieszkań? I jak się do tego zabrać, żeby maksymalizować korzyści i minimalizować ryzyka? 

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy wine bar, perfumerię, wypożyczalnię samochodów, pizzerię, pralnię, sklep spożywczy, monopolowy, z serami i zakładamy hodowlę kóz.

ABC FRANCZYZY

Franczyza to sprawdzona metoda współpracy, z której korzystają tysiące przedsiębiorców na całym świecie. Na czym polega ten model biznesowy?


Własny Biznes FRANCHISING nr 3/2024 (225)

RAPORT SPECJALNY: Zarabiaj w internecie

Jak wypromować się w social mediach? Marketingowa wyobraźnia nie zna granic. Na rynku pojawili się pet influencerzy i psy promujące np. marki samochodów, a po sieci krążą de-influencerzy, którzy zniechęcają  klientów do zakupów. Sprawdź, jak zmonetyzować te trendy. 

TARGI FRANCZYZA: W którą franczyzę zainwestować?

Wybór licencji franczyzowej może być niełatwy. Na który koncept postawić? Na Targach Franczyza, które odbędą się 15-16 marca na PGE Narodowym można będzie znaleźć szeroką ofertę pomysłów na biznes. 

SUPERTEMAT: Dom i ogród

Branża „dom i ogród” przygląda się zachowaniom zakupowym klientów i dostosowuje do nich swoją ofertę. Doświadczeniem i licencją na biznes chętnie dzieli się też z franczyzobiorcami. Prezentujemy 10 sprawdzonych pomysłów na sklep z artykułami dla domu i ogrodu.


Własny Biznes FRANCHISING nr 2/2024 (224)

RAPORT SPECJALNY

Czy pokolenie Z, czyli obecni dwudziestolatkowie, są zainteresowani otwieraniem własnego biznesu? Rozważają franczyzę? A jeśli tak, to które koncepty najchętniej wybierają?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Restauracja Taco Bar, salon optyczny Vison Optyk, pracownia ceramiczna, kawiarnia Cofix – sprawdź, jak otworzyć te biznesy i na jakie apsekty radzą zwrócić uwagę ich właściciele.

SUPERTEMAT: Edukacja

W tym roku firmy działające w branży edukacyjnej liczą na spore ożywienie. Prezentujemy 15 franczyz, które zamierzają się prężnie rozwijać i szukają nowych franczyzobiorców.


Własny Biznes FRANCHISING nr 1/2024 (223)

RAPORT SPECJALNY

Typowi mężczyźni mają smykałkę do sportu, majsterkowania, motoryzacji i alkoholu. Prezentujemy kilka pomysłów na biznes właśnie dla nich.

SUPERTEMAT: Gastronomia

Zarabiaj ze smakiem! Prezentujemy 30 pomysłów na burgerownię, restaurację, pizzerię, kebab, kawiarnię, lodziarnię i pączkarnię we franczyzie.

ABC FRANCZYZY

Jedno z najczęściej zadawanych pytań na temat franczyzy brzmi: „czy biznes na licencji daje gwarancję zysku”. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.


Własny Biznes FRANCHISING nr 12/2023 (222)

RAPORT SPECJALNY

Balijski masaż, ręcznie robiona biżuteria, a może decluttering – Polacy nie oszczędzają na wygodzie. Na jakich produktach i usługach premium można dzisiaj zarobić?

SUPERTEMAT

Sprawdzamy, jakie koncepty franczyzowe dobrze radzą sobie na rynku i jaki pomysł na biznes sprawdzi się najprawdopodobniej w 2024 roku.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Restuaracja marki Subway, pączkownia, sklep z fajerwerkami, agencja ochroniarska – opisujemy jak z sukcesem prowadzić te biznesy.


Własny Biznes FRANCHISING nr 11/2023 (221)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku zdradzamy, jak zarabiać, prowadząc: orientalny salon masażu, sklep z serami, burgerownię i zniczomat.

ABC FIRMY

Sprawdź, jakie techniki i metody warto zastosować, żeby w siedmiu krokach zdobyć dużego klienta. 

SUPERTEMAT: Nieruchomości

Ceny mieszkań wystrzeliły, a podaż nie nadąża za popytem. Czy warto obecnie otworzyć agencję nieruchomości?


Własny Biznes FRANCHISING nr 8/2023 (218)

SUPERTEMAT

Sklep medyczy, ośrodek rehabilitacyjny, salon optyczny, wyspa z perfumami czy może wypożyczalnia hulajnóg, samochodów bądź sklep z rowerami – co się bardziej opłaca otworzyć we franczyzie?

WZROŚNIE SPADNIE

Jako inwestycja auta typu oldtimer i youngtimer są coraz lepszą lokatą kapitału. W dodatku zarobić można na tych nie tylko z najwyższej półki. Od czego należy zacząć? 

ABC FIRMY

Kiedyś otwarcie firmy wiązało się z masą biurokracji. Dzisiaj jest łatwiej. Krok po kroku opisujemy, jakich obecnie formalności trzeba dopełnić, żeby otworzyć jednoosobową działalność albo spółkę.


Własny Biznes FRANCHISING nr 7/2023 (217)

SUPERTEMAT: Usługi

Biuro spedycyjne, agencja reklamowa, kancelaria podatkowa, pralnia, punkt kurierski, stacja ładowania, wypożyczalnia samochodów – w co zainwestować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy własne wydawnictwo książkowe, pracownię renowacji mebli, sklep pod szyldem Giant. Piszemy o produkcji urządzeń dla diabetyków, 

RAPORT SPECJALNY: Start-up

Sen o polskiej Dolinie Krzemowej nie jest mrzonką biznesową. Jeśli sił nie zabraknie, rodzime start-upy powinny wiele osiągnąć na skalę globalną.


Własny Biznes FRANCHISING nr 6/2023 (216)

SUPERTEMAT: Uroda i fitness

Franczyzowe koncepty działające w branży urody i fitnessu korzystają na rosnącym trendzie dbania o formę i wygląd. Prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na biznes w tym segmencie rynku.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy krok po kroku sklep marki Stokrotka, dom aukcyjny, szkołę mermaidingu oraz platformę rezerwacyjną i e-wypożyczalnię sprzętów budowlanych.

RAPORT SPECJALNY: AI w biznesie

Postępowy przedsiębiorca usiłuje uczynić swój biznes nowatorskim i odpornym na konkurencję. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest wykorzystanie sztucznej inteligencji.


Własny Biznes FRANCHISING nr 5/2023 (215)

RAPORT: Biznes po urlopie macierzyńskim

W świeżo upieczonych mamach coraz częściej budzi się duch przedsiębiorczości. Jakie pomysły na biznes realizują i jak sobie radzą?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć lodziarnię, strzelnicę, klub muzyczny, placówkę bankową i rozpocząć produkcję kosmetyków.

ABC FRANCZYZY: Fakty i mity o franczyzie

Potencjalni franczyzobiorcy wciąż natykają się na wiele, często skrajnych opinii na temat franczyzy. Co jest prawdą, a co tylko plotką?


Własny Biznes FRANCHISING nr 4/2023 (214)

RAPORT SPECJALNY: Rzuć korpo

Korporacja może być dobrą szkołą dla przyszłych przedsiębiorców. Z bagażem umiejętności i doświadczeń, zdobytych w korporacyjnych strukturach, często łatwiej poprowadzić własną firmę.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć i z sukcesem prowadzić: kebab Yum Yum, placówkę bankową Alior Banku, punkt z herbatką bąbelkową Crazy Bubble i restaurację serwującą ramen.

ABC FRANCZYZY: Franczyzodawca pod lupą

Potencjalny franczyzobiorca powinien wykazać się ostrożnością i prześwietlić franczyzodawcę, zanim zdecyduje podpisać się z nim umowę franczyzową. Podpowiadamy, jak to zrobić.


Własny Biznes FRANCHISING nr 2/2023 (212)

RAPORT SPECJALNY

Franczyza ze wspólnikiem – czy to możliwe? Prezentujemy sprawdzone pomysły na biznes we franczyzie, które można prowadzić w duecie.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Pączkarnia, skup butelek, stacja ładująca, lodziarnia, radio internetowe czy zakład pogrzebowy – sprawdziliśmy co się bardziej opłaca otworzyć.

ABC FRANCZYZY

Skąd czerpać rzetelną wiedzę o franczyzie? Podajemy kilka źródeł, z których mogą skorzystać zarówno przyszli franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy. 


Własny Biznes FRANCHISING nr 1/2023 (211)

SUPERTEMAT: Gastronomia

Własna pizzeria, burgerownia, kebab, lodziarnia, kawiarnia – prezentujemy 30 pomysłów na franczyzę w branży gastronomicznej.

RAPORT SPECJALNY

Czy ekologiczny biznes prowadzi się tylko dla idei, czy też naprawdę można na tym zarobić? Oto pomysły na firmę, która dba o środowisko.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Studio gamingowe, klub Xtreme Fitness Gym a może manufaktura torebek? Sprawdź, jak otworzyć takie biznesy.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748