download

Własny Biznes FRANCHISING nr 4/2024 (226)

Raport specjalny

Kto może inwestować w nieruchomości, ile można zarobić na wynajmie mieszkań? I jak się do tego zabrać, żeby maksymalizować korzyści i minimalizować ryzyka? 

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy wine bar, perfumerię, wypożyczalnię samochodów, pizzerię, pralnię, sklep spożywczy, monopolowy, z serami i zakładamy hodowlę kóz.

ABC FRANCZYZY

Franczyza to sprawdzona metoda współpracy, z której korzystają tysiące przedsiębiorców na całym świecie. Na czym polega ten model biznesowy?


Własny Biznes FRANCHISING nr 3/2024 (225)

RAPORT SPECJALNY: Zarabiaj w internecie

Jak wypromować się w social mediach? Marketingowa wyobraźnia nie zna granic. Na rynku pojawili się pet influencerzy i psy promujące np. marki samochodów, a po sieci krążą de-influencerzy, którzy zniechęcają  klientów do zakupów. Sprawdź, jak zmonetyzować te trendy. 

TARGI FRANCZYZA: W którą franczyzę zainwestować?

Wybór licencji franczyzowej może być niełatwy. Na który koncept postawić? Na Targach Franczyza, które odbędą się 15-16 marca na PGE Narodowym można będzie znaleźć szeroką ofertę pomysłów na biznes. 

SUPERTEMAT: Dom i ogród

Branża „dom i ogród” przygląda się zachowaniom zakupowym klientów i dostosowuje do nich swoją ofertę. Doświadczeniem i licencją na biznes chętnie dzieli się też z franczyzobiorcami. Prezentujemy 10 sprawdzonych pomysłów na sklep z artykułami dla domu i ogrodu.


Własny Biznes FRANCHISING nr 2/2024 (224)

RAPORT SPECJALNY

Czy pokolenie Z, czyli obecni dwudziestolatkowie, są zainteresowani otwieraniem własnego biznesu? Rozważają franczyzę? A jeśli tak, to które koncepty najchętniej wybierają?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Restauracja Taco Bar, salon optyczny Vison Optyk, pracownia ceramiczna, kawiarnia Cofix – sprawdź, jak otworzyć te biznesy i na jakie apsekty radzą zwrócić uwagę ich właściciele.

SUPERTEMAT: Edukacja

W tym roku firmy działające w branży edukacyjnej liczą na spore ożywienie. Prezentujemy 15 franczyz, które zamierzają się prężnie rozwijać i szukają nowych franczyzobiorców.


Własny Biznes FRANCHISING nr 1/2024 (223)

RAPORT SPECJALNY

Typowi mężczyźni mają smykałkę do sportu, majsterkowania, motoryzacji i alkoholu. Prezentujemy kilka pomysłów na biznes właśnie dla nich.

SUPERTEMAT: Gastronomia

Zarabiaj ze smakiem! Prezentujemy 30 pomysłów na burgerownię, restaurację, pizzerię, kebab, kawiarnię, lodziarnię i pączkarnię we franczyzie.

ABC FRANCZYZY

Jedno z najczęściej zadawanych pytań na temat franczyzy brzmi: „czy biznes na licencji daje gwarancję zysku”. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.


Własny Biznes FRANCHISING nr 12/2023 (222)

RAPORT SPECJALNY

Balijski masaż, ręcznie robiona biżuteria, a może decluttering – Polacy nie oszczędzają na wygodzie. Na jakich produktach i usługach premium można dzisiaj zarobić?

SUPERTEMAT

Sprawdzamy, jakie koncepty franczyzowe dobrze radzą sobie na rynku i jaki pomysł na biznes sprawdzi się najprawdopodobniej w 2024 roku.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Restuaracja marki Subway, pączkownia, sklep z fajerwerkami, agencja ochroniarska – opisujemy jak z sukcesem prowadzić te biznesy.


Własny Biznes FRANCHISING nr 11/2023 (221)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku zdradzamy, jak zarabiać, prowadząc: orientalny salon masażu, sklep z serami, burgerownię i zniczomat.

ABC FIRMY

Sprawdź, jakie techniki i metody warto zastosować, żeby w siedmiu krokach zdobyć dużego klienta. 

SUPERTEMAT: Nieruchomości

Ceny mieszkań wystrzeliły, a podaż nie nadąża za popytem. Czy warto obecnie otworzyć agencję nieruchomości?


Własny Biznes FRANCHISING nr 8/2023 (218)

SUPERTEMAT

Sklep medyczy, ośrodek rehabilitacyjny, salon optyczny, wyspa z perfumami czy może wypożyczalnia hulajnóg, samochodów bądź sklep z rowerami – co się bardziej opłaca otworzyć we franczyzie?

WZROŚNIE SPADNIE

Jako inwestycja auta typu oldtimer i youngtimer są coraz lepszą lokatą kapitału. W dodatku zarobić można na tych nie tylko z najwyższej półki. Od czego należy zacząć? 

ABC FIRMY

Kiedyś otwarcie firmy wiązało się z masą biurokracji. Dzisiaj jest łatwiej. Krok po kroku opisujemy, jakich obecnie formalności trzeba dopełnić, żeby otworzyć jednoosobową działalność albo spółkę.


Własny Biznes FRANCHISING nr 7/2023 (217)

SUPERTEMAT: Usługi

Biuro spedycyjne, agencja reklamowa, kancelaria podatkowa, pralnia, punkt kurierski, stacja ładowania, wypożyczalnia samochodów – w co zainwestować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy własne wydawnictwo książkowe, pracownię renowacji mebli, sklep pod szyldem Giant. Piszemy o produkcji urządzeń dla diabetyków, 

RAPORT SPECJALNY: Start-up

Sen o polskiej Dolinie Krzemowej nie jest mrzonką biznesową. Jeśli sił nie zabraknie, rodzime start-upy powinny wiele osiągnąć na skalę globalną.


Własny Biznes FRANCHISING nr 6/2023 (216)

SUPERTEMAT: Uroda i fitness

Franczyzowe koncepty działające w branży urody i fitnessu korzystają na rosnącym trendzie dbania o formę i wygląd. Prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na biznes w tym segmencie rynku.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy krok po kroku sklep marki Stokrotka, dom aukcyjny, szkołę mermaidingu oraz platformę rezerwacyjną i e-wypożyczalnię sprzętów budowlanych.

RAPORT SPECJALNY: AI w biznesie

Postępowy przedsiębiorca usiłuje uczynić swój biznes nowatorskim i odpornym na konkurencję. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest wykorzystanie sztucznej inteligencji.


Własny Biznes FRANCHISING nr 5/2023 (215)

RAPORT: Biznes po urlopie macierzyńskim

W świeżo upieczonych mamach coraz częściej budzi się duch przedsiębiorczości. Jakie pomysły na biznes realizują i jak sobie radzą?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć lodziarnię, strzelnicę, klub muzyczny, placówkę bankową i rozpocząć produkcję kosmetyków.

ABC FRANCZYZY: Fakty i mity o franczyzie

Potencjalni franczyzobiorcy wciąż natykają się na wiele, często skrajnych opinii na temat franczyzy. Co jest prawdą, a co tylko plotką?


Własny Biznes FRANCHISING nr 4/2023 (214)

RAPORT SPECJALNY: Rzuć korpo

Korporacja może być dobrą szkołą dla przyszłych przedsiębiorców. Z bagażem umiejętności i doświadczeń, zdobytych w korporacyjnych strukturach, często łatwiej poprowadzić własną firmę.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć i z sukcesem prowadzić: kebab Yum Yum, placówkę bankową Alior Banku, punkt z herbatką bąbelkową Crazy Bubble i restaurację serwującą ramen.

ABC FRANCZYZY: Franczyzodawca pod lupą

Potencjalny franczyzobiorca powinien wykazać się ostrożnością i prześwietlić franczyzodawcę, zanim zdecyduje podpisać się z nim umowę franczyzową. Podpowiadamy, jak to zrobić.


Własny Biznes FRANCHISING nr 2/2023 (212)

RAPORT SPECJALNY

Franczyza ze wspólnikiem – czy to możliwe? Prezentujemy sprawdzone pomysły na biznes we franczyzie, które można prowadzić w duecie.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Pączkarnia, skup butelek, stacja ładująca, lodziarnia, radio internetowe czy zakład pogrzebowy – sprawdziliśmy co się bardziej opłaca otworzyć.

ABC FRANCZYZY

Skąd czerpać rzetelną wiedzę o franczyzie? Podajemy kilka źródeł, z których mogą skorzystać zarówno przyszli franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy. 


Własny Biznes FRANCHISING nr 1/2023 (211)

SUPERTEMAT: Gastronomia

Własna pizzeria, burgerownia, kebab, lodziarnia, kawiarnia – prezentujemy 30 pomysłów na franczyzę w branży gastronomicznej.

RAPORT SPECJALNY

Czy ekologiczny biznes prowadzi się tylko dla idei, czy też naprawdę można na tym zarobić? Oto pomysły na firmę, która dba o środowisko.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Studio gamingowe, klub Xtreme Fitness Gym a może manufaktura torebek? Sprawdź, jak otworzyć takie biznesy.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748