Wtorek
19.02.2008
Skład zespołu PROFIT system - wydawcy miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl
 

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
tel.: 22 560 80 20, faks: 22 560 80 21
www: profitsystem.pl, email: biuro@profitsystem.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 183748, NIP: 522-25-50-821
kapitał zakładowy: 603 500 zł (opłacony w całości)

Zakres obowiązków Imię i nazwisko Telefon
Zarząd
Prezes zarządu Arkadiusz Słodkowski 22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
Dyrektor działu
doradztwa we franczyzie
Michał Wiśniewski 22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
Dyrektor ds. wydawniczych Własny Biznes FRANCHISING Anna Smolińska 22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska 22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
Menedżerowie ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska 22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
Łukasz Osiak 22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Eliza Michalak 22 560 80 53
emichalak@franchising.pl
Emilia Choinka 22 560 80 54
echoinka@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarze Grzegorz Morawski 22 560 80 32
gmorawski@franchising.pl
Monika Wojniak-Żyłowska 22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Kwiaciarnia Grafiki 22 560 80 33
kwiatek@franchising.pl
Agnieszka Turska 22 560 80 30
aturska@franchising.pl
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia 22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Doradztwo we franczyzie
Prawnik, doradca we franczyzie Karina Korczyńska

22 560 80 45
kkorczynska@profitsystem.pl

Doradca we franczyzie, analityk finansowy Karol Kaczmarek 22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
Doradcy we franczyzie Piotr Paryż 22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Maksymilian Wudecki 22 560 80 44
mwudecki@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta 22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda 22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
Finanse i administracja
Księgowość Iwona Kozioł 22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Czechy
Dyrektor Marek Halfar +420 604 287085
mhalfar@profitsystem.cz
Menedżer ds. kluczowych klientów Lenka Nováková +420 775 661788
lnovakova@profitsystem.cz
Redaktor magazynu Vlastní Firma FRANCHISING i portalu Franchising.cz Kateřina Hejdová +420 777 773 787
khejdova@profitsystem.cz
Rumunia
Dyrektor Mircea Coman +40 724 680 677
mcoman@profitsystem.ro
Redaktor portalu Franchising.info.ro
@profitsystem.ro
Serbia, Chorwacja, Słowenia
Dyrektor Igor Bogojević +381 63 222859
ibogojevic@profitsystem.rs
Redaktor portalów Franchising.rs, Franchising.hr, Franchising.si Vesna Lapčić +381 643441839
vlapcic@profitsystem.rs
Ukraina
Doradca we franczyzie Liliya Sidelnyk +48 570 375 447 (PL) / +38 063 950 57 93 (UA)
lsidelnyk@profitsystem.com.ua
Węgry
Dyrektor Tibor Szabó +36 20 4065177
tszabo@franchise2profit.hu
Redaktor portalu Franchising.hu +36 20 4064885
@franchise2profit.hu

POPULARNE NA FORUM

Blaski i cienie franczyzy

Hmm no o franczyzie fajnie się więcej na początek dowiedzieć zanim człowiek w to że tak powiem całkowicie "wdepnie". Sprawa jest taka, że może się opłacać, a może...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.03.2019
Oszukani przez franczyzodawcę

ja mogę polecić Multiserwis-24 i pana Mirosława Kozłowskiego m.kozlowski@multiserwis-24.pl

47 wypowiedzi
ostatnia 22.03.2019
Skąd pieniądze??

Ja chcialam franchising ale zdecydowalam sie na wspolprace z Future Capital i zdobyli dl mnie kase na otworzenie salonu manicure. Generalnie mysle ze trafiona opcja bo zero...

9 wypowiedzi
ostatnia 21.03.2019
Kredyt bankowy

Ktoś kojarzy te całe Bancovo teraz reklamowane ze Sławomirem? Niby to Alior założył https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/01/bancovo-opinie-czy-bezpieczene-co-to.html...

20 wypowiedzi
ostatnia 20.03.2019
Oszukani przez franczyzodawcę

W takim razie jaką franczyzę bez dużej inwestycji polecacie?

47 wypowiedzi
ostatnia 19.03.2019
Kredyt bankowy

Osobiście to powiem wam że ja mam firmę i korzystam czasem z doradcy finansowego który pomaga mi w decyzjach, uważam że to rozsądne, nie znam się na tym jakoś bardzo...

20 wypowiedzi
ostatnia 19.03.2019
Które franczyzy wybierają Polacy?

Ja wybrałem franczyzę Multiserwis-24 Pana Mirosława Kozłowskiego, która jest naprawdę godna polecenia, w razie czego tutaj e-mail Pana Mirka jakby ktoś potrzebował...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.03.2019
sklep zoologiczny

Cześć. Moja siostra ma w Gliwicach sklep zoologiczny, niestety ma mało klientów. Wiecie jak zaradzić na tą sytuację?

1 wypowiedzi
ostatnia 28.02.2019