Wtorek
19.02.2008
Skład zespołu PROFIT system - wydawcy miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl
 

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
tel.: 22 560 80 20, faks: 22 560 80 21
www: profitsystem.pl, email: biuro@profitsystem.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 183748, NIP: 522-25-50-821
kapitał zakładowy: 603 500 zł (opłacony w całości)

Zakres obowiązków Imię i nazwisko Telefon
Zarząd
Prezes zarządu Arkadiusz Słodkowski 22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
Dyrektor działu
doradztwa we franczyzie
Michał Wiśniewski 22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
Dyrektor ds. wydawniczych Własny Biznes FRANCHISING Anna Smolińska 22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska 22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
Menedżerowie ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska 22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
Łukasz Osiak 22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Eliza Michalak 22 560 80 53
emichalak@franchising.pl
Emilia Choinka 22 560 80 54
echoinka@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarze Grzegorz Morawski 22 560 80 32
gmorawski@franchising.pl
Monika Wojniak-Żyłowska 22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Kwiaciarnia Grafiki 22 560 80 33
kwiatek@franchising.pl
Agnieszka Turska 22 560 80 30
aturska@franchising.pl
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia 22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Doradztwo we franczyzie
Prawnik, doradca we franczyzie Karina Korczyńska

22 560 80 45
kkorczynska@profitsystem.pl

Doradca we franczyzie, analityk finansowy Karol Kaczmarek 22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
Doradcy we franczyzie Piotr Paryż 22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Maksymilian Wudecki 22 560 80 44
mwudecki@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta 22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda 22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
Finanse i administracja
Księgowość Iwona Kozioł 22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Czechy
Dyrektor Marek Halfar +420 604 287085
mhalfar@profitsystem.cz
Menedżer ds. kluczowych klientów Lenka Nováková +420 775 661788
lnovakova@profitsystem.cz
Redaktor magazynu Vlastní Firma FRANCHISING i portalu Franchising.cz Kateřina Hejdová +420 777 773 787
khejdova@profitsystem.cz
Rumunia
Dyrektor Mircea Coman +40 724 680 677
mcoman@profitsystem.ro
Redaktor portalu Franchising.info.ro
@profitsystem.ro
Serbia, Chorwacja, Słowenia
Dyrektor Igor Bogojević +381 63 222859
ibogojevic@profitsystem.rs
Redaktor portalów Franchising.rs, Franchising.hr, Franchising.si Vesna Lapčić +381 643441839
vlapcic@profitsystem.rs
Ukraina
Doradca we franczyzie Liliya Sidelnyk +48 570 375 447 (PL) / +38 063 950 57 93 (UA)
lsidelnyk@profitsystem.com.ua
Węgry
Dyrektor Tibor Szabó +36 20 4065177
tszabo@franchise2profit.hu
Redaktor portalu Franchising.hu +36 20 4064885
@franchise2profit.hu

POPULARNE NA FORUM

Biznes po stronie dobra

Excellent reading, I read a lot of posts but I am really impressed with your post. Thank sir, I will look into this article. To know about me, try talking to me vex 3

4 wypowiedzi
ostatnia 10.12.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Our GotoAssignmentHelp Best Assignment Help Website for Quality Assignment Writing Help. Take advantage of a pocket-friendly academic assignment help service. Visit us now and...

4 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Witam

Witam wszystkich użytkowników. Właśnie dołączyłem do waszego grona.

1 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Ubezpieczenie samochodu

Orientujecie sie moze gdzie najlepiej bedzie je wykupic?

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Sklep z odżywkami w Poznaniu

Olimp trzyma poziom, znam ich suple od lat i zawsze się po nich dobrze czuję, czy buduję masę, czy spalam, to zawsze te efekty są przyśpieszone, zdrowe, naturalne....

9 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Jaka reklama się opłaca?

Teraz wszyscy stawiają na reklamę internetową, profil na FB/Instagramie, a moim zdaniem ważna jest też reklama lokalna, jakaś reklama w gazecie, ulotki czy baner. Moja...

82 wypowiedzi
ostatnia 01.10.2018
Agencja Tłumaczeń Przysięgłych

Ja korzystam z biura tłumaczeń w Białymstoku, ProLingua. Pan Bagiński to tłumacz przysięgły, bardzo fachowy i solidny. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ( w tym...

5 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Pozycjonowanie

A czy nie lepiej zaangażować się po prostu w promowanie firmy w social mediach?

1 wypowiedzi
ostatnia 03.09.2018