Szkolenia z franczyzy

Dowiedz się, zanim zainwestujesz
Dowiedz się, zanim zainwestujesz / Akademia Franczyzy Franchising.pl obejmuje szkolenia dla kandydatów na franczyzobiorców, franczyzodawców oraz szkolenia indywidualne.
Poniedziałek
15.01.2024
Planujesz zostać franczyzodawcą i chcesz rozwinąć sieć, ale nie wiesz jak? Eksperci od franczyzy podpowiedzą, jak to zrobić.
 

Akademia Franczyzy to cykl profesjonalnych szkoleń organizowanych przez firmę doradczą PROFIT system. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak rozwinąć swoją firmę franczyzową oraz ile można zarobić na biznesie pod logo znanej marki. Wiedzą na ten temat podzielą się doświadczeni trenerzy – eksperci i doradcy we franczyzie. Zajęcia mają formę warsztatów, dzięki czemu uczestnicy poznają zasady obowiązujące na rynku franczyzy w oparciu o konkretne przykłady.

Sprawdź program szkoleń - kliknij

Tworzenie i rozwój franczyzy

Szkolenie dla franczyzodawców ma przygotować uczestników do wdrożenia franczyzy lub poprawy funkcjonowania dotychczasowego systemu. Zaprezentowane podczas zajęć studia przypadków ułatwią uczestnikom dokonanie oceny własnej firmy i pozwolą uniknąć błędów wynikających z niewłaściwego zarządzania siecią.

Termin najbliższego szkolenia: 13-14 czerwca

Tworzenie i rozwój franczyzy: 738 zł brutto;

Zapisz się na szkolenie - kliknij

Sprzedaż franczyzy

To jedyne w Polsce szkolenie dla menedżerów odpowiedzialnych za rozwój sieci franczyzowych.

Sprzedaż franczyz metodą Sandlera z know-how PROFIT system to trzydniowe szkolenie prowadzone przez:

  • Joannę Procyszyn, trenera sprzedaży metodą Sandlera z doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą franczyz;
  • Michała Wiśniewskiego, prezesa PROFIT system, doradcę we franczyzie z dwudziestoletnim doświadczeniem.

Termin najbliższego szkolenia: 18-20 września

Sprzedaż franczyzy: 4612,50 zł brutto.

Zapisz się na szkolenie - kliknij

Uczestnicy Akademii Franczyzy otrzymają:

CERTYFIKAT ukończenia Akademii Franczyzy;

Dostęp do materiałów DYDAKTYCZNYCH;

Roczną SUBSKRYPCJĘ miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" (na adres podany w zamówieniu, chyba że wskażecie państwo inny);

CATERING: w czasie szkoleń zaplanowane są przerwy kawowe oraz lunch.

Informacje na temat szkoleń można uzyskać mailowo akademia@franczyza.eu i telefonicznie tel. (22) 560 80 30.

Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw

Akademia Franczyzy to kontynuacja projektu „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” zrealizowanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przez dwa lata przeszkolonych zostało ponad pół tysiąca przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą. Zebrane od uczestników opinie zostały wykorzystane do opracowania programu Akademii Franczyzy PROFIT system. Teraz z wiedzy doświadczonych trenerów i ekspertów ds. franczyzy będą mogły skorzystać kolejne osoby, które chcą rozwinąć swój biznes we franczyzie.

– Szkolenie uporządkowało naszą wiedzę na temat franchisingu. Mieliśmy także okazję, żeby wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami pokrewnych branż. Dla nas najważniejsza była jednak możliwość skorzystania z doradztwa prawnego przy tworzeniu systemu franczyzowego. Franczyza Socatots sprawdziła się już w 55 krajach na świecie, dlatego chcieliśmy rozwinąć ten koncept także w Polsce – mówi Przemysław Olewnik, prezes Socatots Polska, uczestnik szkolenia dla franczyzodawców.

 Wiedza na temat franczyzy przekazana w trakcie warsztatów pomogła mi przede wszystkim ustalić, jakie pytania zadawać franczyzodawcy, żeby w przyszłości uniknąć sytuacji, w której jedna ze stron umowy będzie zaskoczona działaniami drugiej – wyjaśnia Joanna Cieszko, uczestniczka szkolenia dla franczyzobiorców, wraz ze wspólniczką prowadzi jeden z pierwszych w Polsce klubów fitness międzynarodowej sieci FitCurves.

Weź udział w szkoleniu


Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank
Agnieszka Turska

POPULARNE NA FORUM

Ryzyko wspólników

Każdy, kto szuka solidnych i rzetelnych informacji podatkowych, powinien regularnie odwiedzać https://biegly-skarbowy.pl/blog/.

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Kary umowne a PIT

https://biegly-skarbowy.pl/blog/ to prawdziwy przewodnik po świecie podatków, który pomaga mi podejmować lepsze decyzje biznesowe.

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Korekta stawki VAT przy transakcji z konsumentem

Szukasz rzetelnych porad dotyczących księgowości? Sprawdź https://biegly-skarbowy.pl/blog/ - mnóstwo cennych informacji!

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
CIT a dywidenda

Wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć o podatkach, znajdziesz na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Serdecznie polecam wszystkim biegłym skarbowym!

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Blokada rachunku

Jako biegły skarbowy cenię sobie dokładność, a artykuły znajdujące się na https://biegly-skarbowy.pl/blog/ zawsze spełniają moje oczekiwania. Są świetnym źródłem...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Przełomowy wyrok

Odkryłem https://biegly-skarbowy.pl/blog/, kiedy szukałem informacji o ulgach podatkowych dla firm. Każdy artykuł jest dobrze napisany i łatwo zrozumiały – polecam każdemu

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Czy trzeba ujawnić strategię podatkową?

Znajdź wszystko o podatku od nieruchomości na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Świetnie napisane i łatwe do zrozumienia

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2024
Kiedy przysługuje prawo do odliczenia?

Szczegółowe poradniki o podatkach lokalnych tylko na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Bardzo polecam!

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2024