Rejestr jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek. Sprawdzoną i zapewniającą duże prawdopodobieństwo sukcesu metodą, jest zakup pakietu franczyzowego. Osoby zainteresowane zostaniem franczyzobiorcą mogą dokonać wpisu do Rejestru Franczyzowego poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się poniżej.

Kontaktowanie franczyzobiorców z franczyzodawcami

W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy kilkaset pomysłów na biznes na licencji. Więcej informacji o zasadach współpracy możecie Państwo uzyskać bezpośrednio od firm. Jeżeli w tej chwili nie zdecydowaliście się Państwo na zakup licencji żadnej z marek, to polecamy zapisać się do Rejestru Franczyzowego. Wtedy franczyzodawcy współpracujący z portalem Franchising.pl będą mogli przesłać Państwu swoją ofertę mailem lub pocztą. Prosimy wypełnić ankietę możliwie dokładnie, aby otrzymane oferty odpowiadały zainteresowaniom. Dodatkowo dzięki współpracą z innymi oddziałami PROFIT system w Europie Środkowej będziecie Państwo otrzymywać oferty od firm, które nie uruchomiły jeszcze swoich systemów franczyzowych w Polsce. Pola obowiązkowe zaznaczone są czerwoną gwiazdką (*).

Dane personalne

Preferowane branże działalności (może być więcej niż jedna)

HANDEL

USŁUGI

Środki kapitałowe na inwestycję*

Czy aktualnie prowadzi Pan(i) własną działalność gospodarczą?*

<if you see the box below, leave it blank.>
Dodatkowe informacje

PROFIT system Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Brązowniczej 16, 01-929 Warszawa informuje, że celem zbierania i przetwarzania Pana(i) danych osobowych jest stworzenie bazy danych zawierającej dane osób zainteresowanych zakupieniem pakietu franczyzowego. Odbiorcami Pana(i) danych osobowych jest wyłącznie firma PROFIT system Sp. z o.o. i Państwa dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Jednocześnie informujemy, że ma Pan(i) prawo wglądu do swoich danych w naszym zbiorze oraz prawo do ich poprawiania lub usunięcia (prosimy o mail na adres redakcja@franchising.pl). Udostępnienie Pana(i) danych jest dobrowolne.

Osoby zarejestrowane w rejestrze kandydatów będą otrzymywać oferty współpracy franczyzowej mailem lub drogą telefoniczną (dotyczy tylko osób, które podały telefon kontaktowy). W każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z otrzymywania ofert klikając link na końcu maila lub informując o tym osobę dzwoniącą.