Forum: Jak zebrać kapitał na stację paliw? - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

bartek 01.02.2006 *.c-68-45-177-110.hsd1.nj.comcast.net

4
Mam zamiar wybudowac mala stacje paliw,mam uzbierane 200 tys zl.(nie wiem czy w ogole starczy,jezeli nie to jeszcze kredyt).czy wejsc we franczyze, czy moze sprobowac zupelnie sam?.
Prosilbym o komentarze i pomoc,rowniez na maila.Z gory dzieki

MK 01.02.2006 *.bie189.neoplus.adsl.tpnet.pl

A nie myślełeś na rozwiązaniem agencyjny czyli został byś aljentem?
Jeszcze zależy gdzie mieszkasz jak możesz to podaj miasto?
Ostatnio w internecie napotkałem dosyć ciekawe oferty, mógłbym tobe je przekazać.

bartek 01.02.2006 *.c-68-45-177-110.hsd1.nj.comcast.net

4
Mieszkam w Kuj-Pom. miasteczko na trasie Torun-Olsztyn,czy moglbys mi przekazac wiecej info o tym temacie.bo nie bardzo wiem o co chodzi.Dzieki

MK 02.02.2006 *.bja231.neoplus.adsl.tpnet.pl

Slovnaft Polska S.A. poszukuje ajentów ale chyba nie w twoim rejonie, ale moeżesz sprawdzić na ich stronie internetowej może jakieś miasto tobie przypadnie do gusto.
Jeżeli chodzi o system w jakim pracują to szczegółów nie znam i nie chce wprowadzać w błąd.
Szukaj też wśród innych koncernów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.