Forum: Jak stać się właścicielem markowego hotelu?? - turystyka i hotele 33

Hostman 02.11.2002 *.pb198.wegrow.sdi.tpnet.pl

Mam pewien kapitał i chciałbym wybudować markowy hotel (Forum, Continental, Holliday Inn, Victoria, Ibis, jakiś inny accoru, kategotia w zależności od tego co się najbardziej opłaca)
Jak można nabyć taką licencje??
Czy to jest franchising?
Czy można być tylko inwestorem??

wiki 08.02.2003 *.pn184.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

są duże możliwości trochę brakuje ci operatywności.

Redakcja 13.02.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Część z wspomnianych marek to rzeczywiście sieci franchisingowe. Musisz jednak dysponować sporym kapitałem. Jeżeli masz więcej pytań prosimy o maila na adres redakcja@franchising.info.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.