Forum o artykule: Tortilla w Mr Hamburger 214

obiektywny komentator 18.09.2006 *.inet20907-1.eranet.pl

354
Ochyda, ochyda i jeszcze raz ochyda !!!! Kilka dni temu podróżowałem po śląsku i wiedziony głodem szukałem czegoś do zjedzenia. Akurat trafiłem do Mikołowa na bar Mr. Hamburger. Bedąc stałym bywalcem tego forum (czytelnikiem raczej) postanowiłem sprawdzić wyroby tej firmy. Skusiłem sie właśnie na tortilę. Ja w zestawie XL moja partnerka na samą tortilę. Powiem tylko tyle, że to co jest tu na zdjęciu do tego artykułu ma niewiele wspólnego z tym co otrzymałem do zjedzenia. Po pierwsze było to zimne, bardzo zimne. Po drugie mięsa naliczyłem dokładnie dwa niewielkie kawałki, za to sałata aż się niemiściła w tortili. I rzecz chyba najgorsza sos czy cokolwiek to było Czerwona maź i jeśli nieliczyć tego że było to niemiłosiernie ostre to smaku nie miało żadnego. Frytki też pozostawiały wiele do życzenia. Najlepsza w całym zestawie była pepsi bo oryginalna Aha no i piwo w plastikowym kubeczku Zapłaciłem za 0,5 tyskiego dostałem 0,4 a pani wmawiała mi że na kubku jest zła miarka !!!! No i sama Pani która wychodziła co chwila zza lady przed kiosk i darła sie jak dawniej w barze mlecznym co jest do odbioru na barze. Nie wiem czy w Mikołowie jest wiecej barów Mr.Hamburger ale ja mówie o tym przy jakimś domu handlowym społem Szczerze powiem że byłem klientem tej firmy pierwszy i ostatni raz !!

KOLO 19.09.2006 *.cbp21.neoplus.adsl.tpnet.pl

POTWIERDZAM OCHYDA !!!! BYŁ DO NIEDAWNA BAR K-KOŻLU ALE SZYBKO UPADŁ . JEDZENIE OCHYDA A OBSŁUGA TAKA SAMA .

pankaktus 28.09.2006 *.81.219.210.1

Macie racje....miałem kiedyś 2 punkty franczyzowe na śląsku i bywałem tam klka razy w tygodniu... wjechałem kiedys do ich tzw. "baru" przy stacji Orlen w kierunku na Olkusz od Katowic. bodajze to ulica Rozdzień czy coś takiego stara gierkowska. Wchodze do baru a tam smród, brud i ubóstwo. Obsługa w brudnych fartuszkach, podłoga sie lepi, jak zobaczyłem na barze solniczke to mnie zatkało. Była taka brudna że człowieka odpychało... Na pytanie co mozna zjeść dowiedziałem sie że w tej chwili tylko frytki,hamburger i flaki... (pewnie nie miały ochoty do pracy).. jedzenie nie będe komentował bo frytki wszędzie smakują tak samo...a ten ich hamburger ze względu na przesadzona ilość sosu rozlazł mi sie na tacce a potem niestety spadł na podłoge( z tym sosem to przesadzili... widziałem w jej oczach ze chciała mi powiedzieć "a masz , nazryj sie"). z brudnymi łapami i tylko z frytkami postanowiłem opuścić bar....nie było na stole serwetek...posoliłem frytki i wyszedłem.. przed wyjazdem z baru zaczepiły mnie jeszcze sląskie prostytutki które okazuje sie maja siedzibe pod tym barem... W samochodzie, w drodze do domu wszystko zaczęło układać mi sie w całość..Brudna podłoga-pewnie komus wczesnij tez wypadł hamburger,brudna solniczka-ktos wczesniej też chciał wytrzeć ręce ale nie było serwetek więc posolił frytki jak ja i wyszedł...Najbardzie mnie obrzydza i żal mi ludzi którzy kupuja tam frytki i jedzą je palcami... (wchodzą,chwytaja rekoma klamke którą trzymaja też w rękach tamtejsze panie lekkich obyczajów które to nie musze mówić co robiły tymi samymi paluszkami...SMACZNEGO)

niunia19870 02.12.2010 *.ip-89-174-119-186.multimo.pl

1
ile razy jestem w bielsku tyle razy jem tam tortille z grilla i jest rewelacyjna.... a sosy do niej sa po prostu geniarne.... CUDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

mark 03.12.2010 *.edh62.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
Witam . Potężna galeria handlowa w Łodzi - PORT ŁÓDŻ , bar MR. HAMBURGER wisi kartka CZEKAMY NA NAPIWKI - TEŻ LUBIMY PIWO . Macie właśnie obraz tej sieci i podejście obsługi do klientów . Wiocha , niestety kryzys spowodował , że coś takiego zostało wpuszczone w takie miejsce . Pozdrawiam .

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.