Forum: English First - edukacja 33

waki 14.11.2002 *.ph169.dhcp.adsl.tpnet.pl

Proszę o informacje na emat reanczyzy w EF, przymierzam sie do zinwestowania, czekam na wypowiedzi

angloman 16.11.2002 *.prosie9.acn.pl

Od strony klienta to przyzwoita szkoła. Dużo róznorodnych zajęć, sala komputerowa, mój nauczyciel był OK. Ponieważ też interesuję sie franchisingiem (choć nie mam akurat kaski na EF)to od strony biznesowej EF wygląda też przyzwoicie. W moim mieście (kilkadziesiąt tysięcy ludzi) EF zabrał konkurencji większość uczniów angielskiego. Teraz tamci specjalizują się w rosyjskim. Jesli chodzi o ceny kursów to do wytrzymania, choć to raczej górna półka. Może to jedyny minus.

Jak chcesz założyć ten biznes, to zobacz jak sie pisze nazwę szkoły ENGLISH FIRST. W temacie wątku palnąłeś literówkę :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.