Forum: Nowy pomysl na biznes w gastronomi 1459

lukas 08.10.2007 *.dag225.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
pojawila sie nowosc na rynku gastronomii typu fast food, pelna oferta i info dostepne na stronie www.etna-distribution.pl , kto pierwszy ten lepszy, szukamy ludzi ktorzy chca otworzyc nowy wlasny biznes lub rozwinac juz istniejacy.

AnitaK 09.10.2007 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

10
Hehe, taka reklama na forum jakaś mało wiarygodna jest. No i mało skuteczna, co widać po wpisach ;) Lepiej postarajcie się o umieszczenie waszej firmy w katalogu systemów na franchising.info.pl. Przynajmniej jest szansa, że ludzie, którzy szukają gastronomicznego pomysłu na biznes, szybciej do Was trafią. Powodzenia!

bartomada 09.10.2007 *.207-29.is.net.pl

Święta racja.Oferują sprzęty po kilkadziesiąt tysięcy zl,pomysł na swój biznes nazywają"licencja na robienie pieniędzy"-a szkoda im pare złotych na uczciwą reklamę...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.