Forum: Pasztecik 1459

Monia_1 10.11.2007 *.lomza3.lom.vectranet.pl

8
Witam.Czy ktoś może zainwestował w Pasztecik?Jak przebiega współpraca i czy wychodzicie na tym?

bartomada 15.11.2007 *.207-29.is.net.pl

Widywałem taki punkt bywając w Rzeszowie w supermarkecie Leclerc.Ale chyba nie szło im najlepiej bo sie zwinął.

Monia_1 15.11.2007 *.lomza3.lom.vectranet.pl

8
W Szczecinie jest ich aż 7...

aragonis 09.12.2007 *.aagt189.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
i nie dziwię się. Strata pieniędzy...

Monia_1 09.12.2007 *.078088098055.lom.vectranet.pl

8
Dlaczego strata pieniędzy?Możesz uzasadnić?

aragonis 09.12.2007 *.aagt189.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Wnioski biorę stąd że mimo małej sumy do rozpoczęcia inwestycji to trzeba rozważyć jaką są mocne strony takiego biznesu, jakie szanse i zagrożenia. Zdecydowanie więcej jest po stronie minusów i zagrożeń dla potencjalnego przedsiębiorcy. Takie "paszteciki" to interes który kokosów nie da i mogę porównać do np. prowadzenia kiosku w słabym punkcie dużego miasta. Sama sprzedaż to jedno, kto zna tą markę? Ile osób ma zamiar kupować paszteciki u ciebie a nie np. w hipermarkecie czy supermarkecie? Dobra lokalizacja np. w centrum handlowym sporo kosztuje jeśli chodzi o wynajem powierzchni i tu pojawia się problem z bilansem naszej działalności. Nie krytykuje samego biznesu ale proszę rozważyć takie podstawowe czynniki do kogo ma być kierowana ta firma i tte produkty, ilu będzie takich klientów, jak ich przyciągnąć, jak konkurować z dużymi sieciami itd...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.