Forum: Prowizje od sprzedaży ciuchów 1475

dorota78 17.04.2008 *.chello087206210170.chello.pl

4

prosze podpowiedzcie mi, udzielcie wskazowek jaka prowizje daja firmy od sprzedazy ich ciuchow?

uzmyslowilobymi to, czy warto nad takim rodzajem dzialalnosci zastanawiac.

pozdrawiam

i prosze o odpowiedzi od was:) 

dora1950 19.04.2008 *.host-89-229-99-23.stargard.mm.pl

53

Zależy o czym myślisz?Cz interesuje Cię franczyza ? Jeżeli franczyza to prowizja za sprzedany towar mieści się od 30 % do 36% od sprzedaży netto.Jeżeli sama kupujesz towar to sama decydujesz o marży. Pozdrawiam

dorota78 20.04.2008 *.chello087206210170.chello.pl

4

w związu z tym nie jest to jakis kolosalny zysk...zastanawiam sie nad mozliwoscia otwarcia punktu sezonowego w miejscowosci nadmorskiej - towar dostalabym w depozyt, ale stanowiacy koszt to wynajem namiotu, dzierzawa i moje zakwaterowanie... czy uwazacie, ze ma to racje bytu?

dzierzawa okolo 6 tys za sezon, zakwaterowanie okolo 3 tys....czy uwazacie, ze moze cos z tego byc?

prosze o rzyczliwosci i pomoc w odpowiedzi - moze jest ktos, kto wie jakie obroty i na jakim towarze mozna 

osiagnac najwieksze...

pozdrawiam 

brutus 20.04.2008 *.apn-77-114-46-197.gprs.plus.pl

35

To pochwal się ile % daje ci ta firma, czy to duża i znana miejscowość, czy znana marka, jak wielka pow. handlowa. Nie wiem też czy dasz sama radę przez 60 dni pracować po conajmniej 12h.  

dorota78 21.04.2008 *.chello087206210170.chello.pl

4

to co najlepsze juz zwinął mi ktos spod nosa...gdybym miała sie chwalić, to nie zwracalabym sie do was z proba o rade:_)

czy nikt nie prowadzil na sezon jakiegos punktu z odzieza?

czy dalabym rade?

dalabym, pracowalam juz tak, ale u kogos...

prosze o sugesteie i podopowiedz 

Jaras 22.04.2008 *.dtp163.neoplus.adsl.tpnet.pl

23

Dorota ja prowadzę punkt sezonowy od dwoch lat w tym roku też otwieram-koszty mam wyższe od Twoich. Jak chcesz porozmawiać pisz na email.

Jaras 22.04.2008 *.dtp163.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
Dorota do kosztów powinnaś doliczyć jeszcze ochronę tego namiotu-nie wyobrażam sobie rozkładania namiotu i towaru rano i zwijania tego wszystkiego wieczorem.To jest nie realne przy punkcie o powierzchni 60,50, czy nawet 40m2.

dorota78 22.04.2008 *.chello087206210170.chello.pl

4

nie tylko ochrona, ale rowniez ubezpieczenie od przypadkow losowych i kradziezy....

prawda??

napisalam na priv

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.