Forum: Nowy trend GSM? - telekomunikacja, IT, AGD/RTV 26

Sewcio 02.06.2008 *.chello089076212125.chello.pl

2
Witam, spotkalem sie z nowym modelem Samsunga, a mianowicie Dousem D880, jest to telefon w ktorym dzialaja jednoczesnie dwie karty, co sadzicie o takim rozwiazaniu?

Krajeś 04.06.2008 *.cij211.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Według mnie super sprawa. Sam musze nosić dwa telefonu i znam dużo osób, które też tak robią. Jeśli Nokia zrobi taki aparat to nie będę się długu zastanawiał.

Sewcio 05.06.2008 *.chello089076212125.chello.pl

2
Z tego co wyczytalem to procesory nokii sa gorsze od tych w samsungach wiec chyba lepszy taki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.