Forum: Stacje BP - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

bazi10 07.07.2008 *.host-89-229-98-139.stargard.mm.pl

3
Witam wszystkich , mam pytanie o otwarcie stacji paliw BP . czy jest ktoś kto może coś wrzucić na forum w tym temacie. wiem że jest dużo stacji partnerskich i jakoś im to funkcjonuje. myslałem o stworzeniu takiej stacji na własnym terenie przy obwodnicy 75,000 miasta . może ktoś coś podpowie ? z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich

bazi10 07.07.2008 *.host-89-229-98-139.stargard.mm.pl

3

 witam ponownie

podniosłem temat stacji BP ale mysle również o stcji Statoil lub lotosu , jakoś nie moge znależć nic konkretnego w necie na ten temat , tak że jeszcze raz zapraszam do wypowiedzi i pozdrawiam  

Inwestor 07.07.2008 *.pc204a93.interpc.pl

18

Panowie na tym forum trudno uzyskac informacje na temat małych biznesów i głównie są tu osoby mało wiedzące na każdy temat. Uważam że zamiast tracic czas to udeżcie do firm a oni dadzą wam namiary na franczyzobiorców i z nimi się umówcie na spotkanie. Inwestycja w stacje to kilka dużych baniek a Wy szukacie informacji na forum w necie???

Czy może tak sobie fantazjujecie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.