Forum: Sun Club i podobne - turystyka i hotele 33

Sara 02.06.2006 *.ehk42.internetdsl.tpnet.pl

Chciałąbym otworzyć biuro podróży. Jak myślicie warto współpracować z tym biurem?

bengi11 24.07.2007 *.aar142.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam ,poproszę o informacje na temat franczyzy biura podróży Sun Club, może ktoś wie coś o warunkach współpracy, przychodach ze sprzedaży, stopie zwrotu kapitału itp.Pozdrawiam i z góry dziekuję

leon24 01.11.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Chętnie też dowiem się coś w tym temacie.

Intro 01.11.2007 *.gim98.internetdsl.tpnet.pl

2
Sara Sun Club nie jest organizatorem wycieczek a jedynie pośrednikiem.!?Masz więcej pytań to pisz na mail pod nickiem.

Test 11.09.2008 *.195.117.159.238

1
witam, czy ma ktoś z Was doswiadczenia z prowadzenia Sun Club lub podobnej agencji oferującej wycieczki? Zastanawiam się nad założeniem czegoś takiego, ale nie wiem czy wejść we franszyze akurat u nich?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.