Forum: Greenpoint - moda 114

beawoj 02.11.2008 *.dff124.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
czy warto  w mieście ok.80 tyś . mieszkańców , może ktoś go prowadzi?

Grzegorz 22.03.2009 *.77-253-103-113.adsl.inetia.pl

36

Witam,

 również jestem zainteresowana franczyzą tej marki. Może ktoś z forumowiczów jest w stanie się pochwalić współpracą z tą firmą. Dziękuje

anula 12.09.2012 *.public22040.xdsl.centertel.pl

3

Bardzo proszę o informację dotyczącą współpracy z firmą Greenpoint, najlepiej od osób które próbowały otwożyć sklep lub już współpracujących.Chciałabym otworzyć sklep i nie wiem czy warto .

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.