Forum: Piekarnia „Pod Telegrafem” w katalogu firm 1475

Mirosław 07.02.2003 *.pc14.rzeszow.sdi.tpnet.pl

....bardzo dobry pomysłi myślę potrzebny. Na rynku piekarniczym gdzie zdominowanym przez rodzinne piekarnie, nie mające pojęcia o jakimkolwiek marketingu brakuje dobrze przemyślanych inwestycji w tej branży. Sam jestem kierownikiem sprzedaży jednej z piekarni na podkarpaciu i już dawno chodzi za mna pomysł sieci ładnych sklepów piekarniczych ale szukam na to środków....a może współpraca z Piekarnią Pod Telegrafem.....????

Marek 07.02.2003 *.qt30.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może 100 innych firm oferujących podobny asortymen i usługi, z których nie jedna ma lepszą markę i lepszy marketing, jak np. Hiestand (nie działa na zasadzie franchisingu, ale dostarcza swoje produkty w różnej postaci do wielu punktów) lub SPEC itd. Mam nadzieję że nie reklamuję nikogo, w końcu nie jestem jednym z kierowników piekarni w Kielcach:)

Zenek 25.02.2004 *.pq173.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

w odpowiedzi do tego co napisał marek, histad jest dużo droższy, nie oferuje dostaw świeżego pieczywa, a spc działa na lokalnym rynku śląskim...

tom 25.02.2004 *.97-mia-1.acn.waw.pl

moim zdaniem pieczywo z Pod Telegrafem jest niskiej jakości nie dorastają wielu konkurentom na rynku

ajko 01.03.2004 *.217.8.179.146

Słuchaj Tom, jesteś piekarzem czy jak?

sly.sly 18.11.2004 *.217.98.57.1

19
hehehe..Smolarski sie cieszy jak widzi takich dupowłazów!! "pod telegrafem" to przede wszystkim machina która swego czasu jako pierwsza wpadła na pomysł bycia tam gdzie są klienci a nie na odwrót!małe budki z pieczywem wyniosły ich na szczyt ,teraz właściciel dzięki swoim znajomościom opanował okolo 20-30 lokali ( i to nie tylko piekarnie ale i bary ,restauracje itp.)kielczanie osobiście wolą inne pieczywo bo teraz telegraf sie popsuł..wszedł omar,białogon...i inni.Ale ich tez zaczyna to dopadać..omar podpisał ostatnio dobrA umowe z jednym z dużych "franczyzodawców" i juz widać efekty w postaci jakości gorszej niz oczekiwana!Kielce to specyficzny rynek ...gdyby Smolarski albo Okulicki wystartowali dzisiaj w Olsztynie ,Szczecinie albo Wrocławiu ...po roku spaliby na pieniądzach ,ich technologia i asortyment dalej pozostawiaja w tyle innych Producentów pieczywa! jak kogos obraziłem prosze o info na adres sly.sly@poczta.onet.pl

sly.sly 18.11.2004 *.217.98.57.1

19
Chyba w tym pospiechu pomyliłem Okulskiego z Okulickim ,sorry! jakos nigdy nie mogem spamietac tego nazwiska..

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.