Forum: Praca magisterska - licencjacka o franchisingu 1475

Marcinek 06.01.2005 *.host-62-141-195-162.gorzow.mm.pl

Równierz bedę wdzięczny za podesłanie materiał ów.
Pracowalem tam 2 lata ale na pomoc szeowej nie mogę liczyć a magisterkę trzeba rąbnąć.Na wszelkie pytania w temacie mogę w mierę możliwości odpowiedzieć.Pozdrawiam

gosia 23.01.2005 *.aum239.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Również piszę licencjat o franczyzie w Polsce. Aspekty prawne raczej pomijam. Chętnie wymienie się materiałami i pomysłami na pracę. Wszelkie nowinki mile widziane:)Pozdrawiam gosiasmolik@o2.pl

elizabeth 08.05.2005 *.host-81-190-66-202.gdynia.mm.pl

2
Ja również piszę pracę licencjacką w zakresie franchisingu - jeśli ktoś może mi przesłać informacje głównie na temat firm franchisingowych (np. McDonald's, Pożegnanie z Afryką itp.) to z góry dziękuję.

elizabeth 08.05.2005 *.host-81-190-66-202.gdynia.mm.pl

2
Przyda mi się każda informacja, gdyż na stronach www. jest bardzo mało informacji...

Kuba 09.05.2005 *.net-land.pl

1
Witam. Kończe pisać pracę magisterską na temat Franchisingu. Proszę o podpowiedż. Wiem, że weszła w życie dyrektywa unijna, ujednolicająca zasady odpowiedzialności z tytułu rękojmi i gwarancji. Jak ma się to do umowy franchisingowej ? Czy były istotniejsze zmiany w zakresie odpowiedzialności podmiotów franchisingu po 1 września 2003 roku ? Dziękuję z góry za wszelkie sugestie.

Zawilec 13.05.2005 *.80.244.140.7.unregistered.ptc.pl

9
Rany, przyślijcie mi, bo na stronach jest mało informacji, etc. A więcej inwencji? Jakiś wysiłek z własnej strony? Najlepiej pisz tu i tam, przedstawiając się jako zainteresowana współpracą - część studentów ma dość.

kytek 20.05.2005 *.ip-81-210-17-146.netia.com.pl

2
witam.
ja tekze zaczynam pisac prace na temat franchisingu,prosiłbym was o pomoc i przesłanie mi materiałow na ten temat,bo w necie jest ich naprawde niewiele.dziekuje

Karina 06.10.2005 *.ahr52.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odświeżam temat.
Jak moi poprzednicy piszę pracę na temat franchisingu, jeśli ktoś ma dostęp do materiałów byłabym bardzo wdzięczna za udostępnienie mi ich. Podrawiam kar@kpsa.pl

Karina 11.10.2005 *.ajp10.neoplus.adsl.tpnet.pl

zauważyłam błąd w poprzednim poście. Mój mail to Kar1@kpsa.pl

basikmaj 09.04.2006 *.mm-ruda.msk.pl

witam :) marzy mi się praca magisterska na temat franchisingu ale jak na razie poszukiwania firmy, która byłaby chętna stać się bohaterem mojej magisterki idą bardzo ciężko. tłumaczą się nie jawnością informacji, tym, że nie mogą ich udzielać „nie wiadomo komu” bo może tylko udaje studentkę a będę działać na szkodę ich firmy. po prostu chyba też nie czytają wysyłanych do nich maili albo zwyczajnie im się nie chce. jak myślicie czy mam jakieś szanse?

MK 10.04.2006 *.bhr163.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli uważasz że jakaś firma da tobie wniknąć w tajniki ich działalności jestes w błędzie. Pomyśl czy ty byś wpuściła kogoś do swojej firmy? Wątpie!
Ale mogą coś podpowiedzieć.
Musisz sama zbierać materiały dotyczące rozwoju wybraniej firmy (najlepjej wybierz tą o której masz najwięcej publikacji, warto skięgnąć do obcojęzycznej lieteratury gdzie można spotkać całe publikacje książkowe analizujące daną firmę doskonały przykład największy dawca barów szybkiej obsługi).
2. Uruchom konktakty (rodzina, znajmoi, przyjaciele) moża sami prowadzą lub maja znajomych którzy prowadzą współpracę franczyzową (może to być np. jakiś sklepik spożywczy którego marka jeszcze nie jest zakorzeniona na rynku a dla większości nie kojarzy się z franczyzą)
Jeżeli mogę dorzucić jeszcze jakieś swoje sugestie to może lepiej zajmij się rozwojem polskiej franczyzy która co dopiero została co odsunięta od mlecznego pokarmu. Taki podejście do sprawy i zagadnienie dopiero co rodzących się sieci może byc bardziej atrakcyjne dla promotora i a informacje możesz zdobywać z pierwszych rąk np. od biorców.
Życzę powodzenia pozdrawiam

nesky3000 27.09.2007 *.ip-81-210-69-179.netia.com.pl

1
Fajnie by było, gdyby znalazł się ktoś chętny pomóc mi w temacie "bezpieczny franchising". Mam trochę literatury, jednak to mi nie wystarcza do napisania pracy. Oczywiście postaram się odwdzięczyć. Kupię lub przyjmę materiały, także w formie elektronicznej. netsky@onet.eu

mrozenator 10.01.2009 *.net-83-175-142-208.markom.krakow.pl

1
witam:) jestem studentką V roku zarządzania na uniwersytecie rolniczym i pisze pracę na temat franchisingu w przemyśle spożywczym, dlatego mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy pisali lub piszą podobną pracę o kontakt w sprawie materiałów do takiej pracy. Bardzo by mi to pomogło i była bym naprawdę wdzięczna. Pozdrawiam:)

recarep 13.03.2009 *.kapitanat.pl

1

hej,

tutaj jest cala praca o franchisingu

http://franchising.eprace.edu.pl/spis_tresci.html

co ciekawe z przykladem sieci sklepow spozywczych

czyzby zbieg okolicznosci ;)

Angggie 30.03.2009 *.77.236.0.201

5
Witam:) Ja również zabieram si eza prace mgr własnie na temat franchisingu:) Będe wdzięczna za wszelkie materiały, chętnie też wymienię spostrzeżenia;) gg 4342408:) pozdrawiam:)

Angggie 30.03.2009 *.77.236.0.201

5
Witam:) Ja również zabieram si eza prace mgr własnie na temat franchisingu:) Będe wdzięczna za wszelkie materiały, chętnie też wymienię spostrzeżenia;) gg 4342408:) pozdrawiam:)

biorca 02.04.2009 *.na-17.bialnet.com.pl

2
Echcccccccccccccc jak wam wspolczuje-tylko dlatego przeczytalem ten post. jestem franczyzobiorca od.............6 lat . mam 4 sklepy odziezowe we 2 franczyzach. i wiele przejsc z francczyzodawcami . jesli moge to pomoge -oczywiscie w miare czasu!

ania87_lapka 08.05.2009 *.afjn86.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
witam! ja właśnie skończyłam pisać pracę \" umowa franchisingu\" charakteryzowałam franchising pod kątem prawnym muszę przyznać, że materiałów na pisanie tego tematu jest wystarczająco tym bardziej, że pisałam ogólnie o franchisingu jako umowie. mam 70 stron a gdybym chciała miałabym spokojnie ponad 100. z literatury polecam: k. bagan- kurlutę, l. stecki, b. fuchs w oparciu o te 3 ksiazki z małą pomocą innych materiałów jest się w stanie napisać pracę pod kątem opisowym, ja natomiast nie zawarłam prawie wogóle w swej pracy części badawczej z tego względu że moja promotorka tego nie chciała. osobiście bardzo podobał mi się ten temat, pracuje w sklepie który ma podpisaną umowę franchisingu z firmą lewiatan- sklep spożywczy. polecam wszystkim pisanie nie było tylko nudnym obowiązkiem. wszystkim życzę powodzenia oraz polecam się z pomocą

Daniel1111 09.05.2009 *.chello089076245131.chello.pl

2

Witam. Zaczynam prace licencjacką o franczyzie od strony prawnej, jeżeli ma ktoś pomoce z których mógłbym skorzystać to będe wdzięczny za wszelką pomoc. 

Daniel1111 09.05.2009 *.chello089076245131.chello.pl

2

Ajjj. Zapomniałem dodać kontakt do powyższej notki: daniel1111@poczta.onet.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.