Forum: Praca magisterska - licencjacka o franchisingu 1475

agonize 13.05.2009 *.rev49.tmark100.revers.nsm.pl

1

witam,

czy ktoś może pisał o franczyzie w branży odzieżowej?

Pozdrawiam :)

betty2@poczta.fm

ann 17.05.2009 *.bko80.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

właśnie zaczynam pisać pracę licencjacką o franchisingu, trochę materiałów już zebrałam, ale muszę przyznać że jest tego dość mało. Dlatego jeżeli ktoś byłby zainteresowany wymianą materiałów lub udostępnieniem jakichkolwiek materiałów, to będę bardzo wdzięczna. Proszę  o kontakt han19@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie

Meridka 18.05.2009 *.dtv59.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam wszystkich,

Może nie będę oryginalna, ale ja również zaczynam "przygodę" z pracą licencjacką na temat franchisingu w przedsiębiorstwach.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąkolwiek współpracą...
Podzieleniem się materiałami...
Spostrzeżeniami...
proszę o kontakt:

mail: printemps_lol@yahoo.pl

gadu: 4029741

Tomek Wlkp 03.06.2009 *.aamg204.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Witam wszystkich !

Zdecydowałem pisać się pracę magisterską na temat franczyzy a konkretniej franczyzy na rynku stacji paliw w Polsce wraz z analizą rynku stacji paliw.

Poszukuję ciekawych materiałów na temat franczyzy a przede wszystkim na temat rynku paliw płynnych w Polsce i rozwoju franczyzy na tym rynku na przestrzeni ostatnich lat.

Poszukuję szczególnie książkę pt. "Stacja Paliw"

Chętnie wymienię się "doświadczeniem", materiałami i nawiążę kontakt z osobami związanymi z franczyzą na rynku stacji paliw w Polsce.

Pozdrawiam,

TOMEK bighead@interia.pl

sunlight21 11.06.2009 *.a25.net152.okay.pl

1

Witam!!!

zaczynam pisac prace magisterska na temat franczyzny. mam w sumie pomysl na temat ale prosze o jakąś pomoc!!! dzieki z góry sunlight21@o2.pl

iza77 21.07.2009 *.jwe194.internetdsl.tpnet.pl

1

witam,

ja równiez zabieram sie do pisania pracy licencjackiej na temat franchisingu.Proszę o sugestie, informację, materiały i wszelką inną pomoc. Z góry wielkie dzieki.

Pozdrawiam,Iza

Koszy 05.10.2009 *.bia8.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Czy mógłbymi ktoś polecić dobre źródła pomocne w napisaniu pracy magisterskiej na temat umowy franczyzy wg prawa polskiego?

Czy są jakieś poza ustawowe wydawnictwa pomocne w opracowaniu tematu?

Dzieki i pozdrawiam

Angggie 13.10.2009 *.77.236.0.201

5
Witam ,także pisze mgr o rozwoju sieci francZyzowych w PL;) chetnie wymienie sie spostrzezeniami jak i materiałami:) 4342408- nr gg;) pozdrawiam

Angggie 13.10.2009 *.77.236.0.201

5
Witam, także pisze prace mgr na temat rozwoju franczyzy w Pl chętnie wymienie sie materiałami i uwagami :) pozdrawiam

ruda 04.11.2009 *.aaau111.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
piszę magisterkę po angielsku o rozwoju franchisingu w polsce - jeśli ktoś chętny wymienić się materiałami czy uwagami to zapraszam, mój mail : ladybird73@wp.pl lub gg 8785940

bierztekst@onet.eu 10.11.2009 *.193.0.117.148

2

Witam,

w spraiwe pomocy w pisaniu pracy zapraszam na www.bierzprace.pl

 Pozdrawiam,

mar109 26.11.2009 *.public19204.cdma.centertel.pl

2
Witam, też włąśnię piszę pracę na temat Szanse i zagrożenia związane z podpisaniem umów franczyzowych w branży paliwowej. Analiza opłącalności. chętnie wymienie sie materiałąmi i oczekuje także o pomoc

mar109 27.11.2009 *.public1133.cdma.centertel.pl

2
Mój email mar109@wp.pl

martusiek 01.12.2009 *.host217-96-50-75.cable.wsm.wielun.pl

3

A ja własnie kończę moje zmagania z pracą magisterką nt. Franchisingu :)

Mialam ogromne problemy ze znalezieniem materiałów, jednakże jakos udało mi sie znalesc kilka ksiązek (kawałki lub w calosci) ,wiele stron i artykulów internetowych ,z ktorych ostatecznie udalo mi sie stworzyc niezłą pracę ;)

Posiadam katalog wszytskich tych stron , czesci ksiązek (lub calosci) w formacie PDF ( niektore przerobione bezpośrednio po Worda),artykuły z ciekawymi bibliografiami (word i pdf) oraz dwie prace dyplomowe ( równiez w Word i PDF) . W sumie ksiązek i artykułów mam około 20 , do tego stron,broszur i artykulów internetowych kolejne 20 jak nie wiecej ;) Także jeśli komuś nie chce się szukać i zamierza pójśc na skróty - zapraszam do mnie na maila, a jestem pewna,ze jakos się dogadamy ;)

Materiały dostępne od lutego.. po obronie pracy ;)

 Pozdrawiam !

ferry87 07.12.2009 *.ds8.uni.lodz.pl

1

witam

zbieram sie do napisania pracy licencjackiej o franczyzie

jezeli ktos ma ciekawe materialy i moglby sie nimi podzielic prosze o maila na ferry87@o2.pl

pozdrawiam

Snalekm 10.12.2009 *.milva.mac.edu.pl

1

Witam,

ja również zaczynam pisać pracę na temat działalności franchisingowej na przykładzie PKN Orlen. Jeśli mogę prosić o jakieś materiały będę bardzo wdzięczna. Szczególnie na temat rozwoju franczyzy w Polsce, bo promotor o zamieszczenie tego w pracy. Poza tym chciałabym porównać pod wzgledem fiannsowym stacje fraczyzową i prywatną. Jeśli ktoś ma jakieś informacje prosze o maila. mgwolowiec@gmail.com

Bedę wielce zobowiązana.

Pozdrawiam

Ada 18.12.2009 *.188.146.78.60.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1
Hej!Ja również piszę pracę na temat franchisingu. Jeśli ktoś obronił się już z tego tematu i ma już upragniony tytuł mgr a chce się pozbyć książek dotyczących tego tematu to proszę piszcie Erni_84@poczta.fm Chętnie je kupię.

ewel-a 10.01.2010 *.194.152.46.22

1
widzę ze teamat franchisingu cieszy sie nie malym powodzeniem. ja tez zaryzykowalam i postanowilam napisac magisterkę...ale poki co to tylko postanowilam. jesli ktos moglby mi pomoc w dopasowaniu jakiegos problemu badawczego, bo nie mam zupelnie pomysu na określenie konkretnego tematu. Pozdrawiam "francuzów";)

Moni750 21.01.2010 *.ahl66.internetdsl.tpnet.pl

2

Witam wszystkich:)

 zaczełam właśnie zmagania z pracą magisterską o franchisingu, wiem że nie będę oryginałna ale proszę o pomoc i ewentualne materiały, czy tym podobne.

Będę bardzo  wdzięczna:))

mail: sledzik85@wp.pl

Madzia 22.02.2010 *.CLIENT-tvkgaj-1-418.wroclaw.dialog.net.pl

2

Ja tez poprosze o materialy :)

Pisze prace licencjacka o franchisingu na przykladzie siedzi szkol jezykowych we Wroclawiu. Moze ktos ma podobnie skonstruowany temat? Jakies wskazowki chetnie mi sie przydadza :)

 Moj email: magda.mandys@wp.pl lub gg 4773653

Pozdrawiam,

M.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.