Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes 1475

RobS 02.03.2003 *.139.141.110.121

Witam. Mam do zagospodarowania hale 300 m3 i kilka mniejszych budynkow, w małym miasteczku (20 tys)o sporym bezrobociu. W tych warunkach handel i usługi z górnej półki raczej się nie udadzą. Najbardziej pasowałaby działalność typu przemysłowego. A może sklep dyskontowy? Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.

Emil 02.03.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

A może tomiasteczko jest w pobliżu czegoś ciekawego? Napisz coś więcej...

RobS 03.03.2003 *.139.141.110.121

Identyfikacja, co jest "ciekawe", to wielka sztuka. Garść informacji: Trzebinia, pół drogi między Krakowem a Katowicami, autostrada A4, węzeł kolejowy; górnictwo i hutnictwo padło, została rafineria, elektrownia i kilkanaście mniejszych zakładów.

puchatek 01.01.2004 *.pb214.ciechanow.sdi.tpnet.pl

mam pytanie...często odwiedzam tę stronkę i forum również. Zauważyłem, że często wypowiadają się tu osoby z dużym doświadczeniem i to do nich kieruje moje pytanie. A mianowicie w co najlepeij zainwestowa nieiwelkie (ok 20tys zł) aby powoli móc się rozwijac...?

ETNA 02.01.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

ja mam ponad dwa razy więcej kasy i już od 10 miesięcy dumam w co zainwestować. odwiedzam to forum codziennie i ciągle szukam....i nic. To jest moim zdaniem największy problem naszych realiów-UDANY POMYSŁ.

ARISTO 02.01.2004 *.217.153.97.165

polecam zainwestowanie gotówki w otworzenie stosika w hipermarkecie z kryształem wodnym. Koszt uruchomienie jednego stoiska to około 8.000 PLN + koszty najmu powierzchni. W zależności od hipermarketu koszty wahają się w granicach 9.500 - 13.000 Pomysł nier jest biznesem na całe życie. Planujemy prowadzenie stoisk do końca 2004. Ale przez ten czas można wielokrotnie przemnożyć swój kapitał. Proponuje odwiedzenie na forum wypowiedzi zatytułowanych BARDZO DOBRA INWESTYCJA. pozdrawiam, J.M.

Tom 10.01.2004 *.se242.internetdsl.tpnet.pl

Zastanawiam sie nad oferta Germanos,Telehita oraz mPunktu ? Czy ma ktos do czynienie z ktoras z firm ? Czy opłaca sie wchodzic w sieci kom ? Mam znajomych ktorzy pracuja w Telehicie i dosc dobrze zarabiaj jako pracownicy ale czy nowo otwarty salon ma szanse przetrwania ? A moze ma ktos inny pomysł ?

qwaz 14.01.2004 *.po34.czestochowa.sdi.tpnet.pl

jestem z cz-wy i mam opcje na stoisko w pasażu handlowym duzego hipermarketu.
czekam na jakieś ciekawe propozycje wspólpracy lub pomysły.

qwaz 15.01.2004 *.po34.czestochowa.sdi.tpnet.pl

a moze w takim razie podpowiedzcie mi czego nie ma w hipermrketach. bo napewno wszystkiego nie mają.

Rycerz_Ni 17.01.2004 *.80.51.237.126

Proponuję sex-shop. Sam taki prowadę i byłby to strzał w 10 :). Jest tylko jeden problem. Supermarket na to nie pójdzie.

Wisnia 24.01.2004 *.host-62-141-193-131.gorzow.mm.pl

Powiedz cos wiecej o tym sex-shopie. Jle z tego mozna wyciagnac miesiecznie ?

Rycerz_Ni 24.01.2004 *.80.51.237.126

Co do zysków to naprawdę ciężko propokować. Najlepiej idą sexshopy w dyżych miastach ze względu na dużą anonimość ludzi. Patrząc po sobie to już w pierwszym miesiącu działalności sklep wyszedł na mały zysk. Koszt takiej zabawy to minimum 30-50 tyś w towarze (takie jest moje zdanie). Nasz interes to spółka. Od dwoch lat mamy ze wspólnikiem sklep internetowy a staconarny jest tylko rozwinięciem działalności.

Radek 26.01.2004 *.pa104.barlinek.sdi.tpnet.pl

Panie i Panowie, wszystko jest wporządku z SEXSHOPEM, ale ta działalnośc nie ma najmniejszego sensu i powodzenia w markecie z kilku względów, o których zapewne pisać nie muszę. Moim zdaniem faktycznie, dziś nie da się prowadzić interesów w sposób zwyczajny, banalny bo tak można tylko wegetować. Ja oczywiście mam pewien pomysł co do interesu w takowym punkcie, ale myślę, że nie chcę go zdradzić. Jedno co powiem, to że napewno jest to nisza rynkowa, interes oparty na niezwykle atrakcyjnej formie sprzedaży pewnego towaru, jendka na forum publicznym proponować pomysł, to w pewnym stopniu samobójstwo. Jeśli posiada Pan punkt w markecie trzeba na własny koszt (czytaj na własny rozum) przeprowadzić analizę, jacy ludzie przychodzą do marketu, jakie robią zakupy, popytać się sprzedawców w markecie a także obsługe o co klienci się pytają a czego być może nie ma.

Gastro Shop 31.01.2004 *.28-pra-3.acn.waw.pl

Gotowe sprawdzone koncepcje biznesowe(aktualnie stoiska gorącej garmazerki) istnieje już 10 punktów ,poszukujemy chetnych.

abi 02.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

jaki masz drogi lokal , w jakim miejscu najlepiej aktualnie się sprzedaje idea i najlepiej płaci mam doswiadczenia w idei i erze uciekaj z germanosa i telehita

Zibi 04.02.2004 *.cn40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co do ostatniej oferty to na co wy szukacie chętnych , czy np. na prowadzenie takiego stoiska, czy też na kupienie waszej garmażerki?
A tak wogóle to reklama i niedługo administracja potralu zdejmie ten wpis:)

saco 04.02.2004 *.xo187.neoplus.adsl.tpnet.pl

W mieście 100tys "M" mam sklep w centrum 130 m2 i możliowści zdobycia kapitału, ale już żadnego pomysłu na biznes. Może ktoś mółby mi pomóc, moż ma jakieś ciekawe propozycje wspólpracy.

Tomek 05.02.2004 *.fh147.internetdsl.tpnet.pl

Ja mam sklep z odzieza damska - młodziezowa z Włoch ale idzie srednio głownie dlatego ze mam bardzo wysoki czynsz ... Jezeli masz niski czynsz to polecam !

Tom 05.02.2004 *.fh147.internetdsl.tpnet.pl

W centrum handlowym 6 - 7 na m-c

Makler 05.02.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Może coś z GSM?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.