Forum: Agencja PKO 1475

Ojro 07.11.2005 *.apa250.internetdsl.tpnet.pl

Na spotkaniu Agentów PKO z władzami banku które miało miejsce w Katowicach w październiku, pani z zarządu pod silnym naciskiem ze strony agentów zdradziła, że bank przymierza się do takiego kroku. Czasu a tym bardziej dokładnej daty nie podała. Pozdrawiam

agent 07.11.2005 *.adl170.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiem.
2,50 od 14.11.2005

Magik 07.11.2005 *.boq220.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
to ile zostanie z tych 2.50zł dla was bo było coś koło 1.80zł,a teraz?
pozdrawiam Magik

Ojro 08.11.2005 *.apa250.internetdsl.tpnet.pl

Wcześniej były różne stawki za operacje kasowe, dopiero teraz ma być jednolita dla wszystkich agentów czyli 1,80 zł. Pozdrawiam

iwona 08.11.2005 *.ajl227.internetdsl.tpnet.pl

48
Witaj Ojro.Tak-nowe umowy od stycznia dają każdemu jednakowe stawki.Do tej pory tzw. starzy agenci mieli wyższe stawki. Nie ma mowy o % Magiku wiec dobra nasza (agentow)... A z niższą prowizją i klientów będzie wiecej !

agent 08.11.2005 *.add248.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz racje Iwona będzie więcej klientów.Jak u nas przybędzie to ... tylko czekać aż inne "budki" będą zamykać. Pozdrawiam

Magik 08.11.2005 *.boh168.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Czego sobie i wam życze.
Magik

maga 10.11.2005 *.bxc170.internetdsl.tpnet.pl

Witam! Nic nie słyszałam o obniżaniu prowizji w agencjach, za to słyszałam o obniżeniu prowizji dla agentów za pozycje kasowe, a to wcale nie wydaje mi się takie fajne, zważywszy, na to że dostawało się dajmy na to 2,10 za pozycję, a od 01.01.2006 będzie się dostawać 1,80.Pozdrawiam.

Ojro 11.11.2005 *.wb90.internetdsl.tpnet.pl

Przy moim oddziale agencje dostawały 1,30zł., 1,50zł., 1,60zł. rzadko która ponad 1,80zł. (a dokładnie jedna agencja) więc zapewniam Cię że nie wszystkie na tej zmianie stracą. Pozdrawiam

maga 12.11.2005 *.bxc170.internetdsl.tpnet.pl

no to faktycznie w naszym regionie agenci nie mieli tak źle i cieszę się, że większość będzie miała teraz lepiej. Moich mi tylko żal...

Ojro 14.11.2005 *.apa250.internetdsl.tpnet.pl

No to plotka się sprawdziła, od dziś prowizja w Agencjach PKO wynosi 2,50zł do kwoty 1 tyś.zł. Pozdrawiam

piotrek_111 16.11.2005 *.bit33.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Kiedy poczta w styczniu tego roku obniżyła opłaty od rachunków z 3,50 na 2,50 zł w prywatnych punktach opłat sukcesywnie zaczęły spadać ilości opłacanych rachunków. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Jeśli agencje PKO też obniżyły to ta tendencja będzie się utrzymywać.

Grzegorz 23.11.2005 *.btb250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Czy ktoś z forumowiczów prowadzi agencje PKO BP bądz ma wgląd do nowych umów agencyjnych i mógłby sie podzielić informacją dotyczącą prowizji od kredytu gotówkowego (szybki serwis kredytowy)i operacji gotówkowych.Proszę o info bądz kontakt na emaila- gladek@poczta.onet.pl

jurek 15.12.2005 *.bxq86.internetdsl.tpnet.pl

zastanawiam sie nad otwarciem agencji pko czy ktos orjetuje sie jak na tym sie wychodzi

MK 15.12.2005 *.bhv211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poszukaj dalej w postach na forum ten temat był już całkiem całkie rozwinięty
Nawet wypowiedziało się na ten temat kilku partnerów. Coś chyba od nowego roku zmnieniaja się prowizje i to w dół, ale nie ma co się dziwić każdy bank już szykuje łokcie na walkę o klienta, w tym roku się dużo działo w tym sektorze a co dopiero w przyszłym...
Ja ciągle patrzę....

Jacek007 16.12.2005 *.gprs11.orange.pl

86
MK jeżeli chodzi o Agencje PKO BP to już obniżyły prowizje z 3,00 zł do 2,50 zł, ale wcale to nie spowodowało wzrostu klientów. Muszę wręcz powiedzieć, że osoby mające taki biznes nie są hura optymistami, ponieważ bank narzuca im coraz to nowe limity do sprzedaży. Głównie kredyty z których mają niewielki procent dla siebie a dużą odpowiedzialność za niespłacony kredy przez krdytobiocę (muszą oddać nie tylko prowizję). Muszą również zacząć dostosowywać placówki do nowych standardów, które w różnych częściach kraju różnie są egzekwowane. Należy również pamiętać wypowiedź Prezesa Poczty Polskiej, tóry chce stworzyć na każdej poczcie okienko dla produktów banku PKO BP.

Najgorsze jest to, że Agencji PKO BP jest tyle koło siebie, że nie ma sensu sobie ograniczać możliwośći pozyskania nowych klientów jednoczśnie nie mając wpływu na politykę firmy.

Pozdrawiam

Krzysiek Sz. 08.06.2006 *.public-gprs32127.centertel.pl

14
Napiszcie, czy warto otworzyć agencję PKO BP. Można na tym zarobić?

piotrek_111 09.06.2006 *.bmj52.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jeśli otworzysz w miejscu gdzie nie ma innych banków i agencji to pewnie jest to dobry pomysł. W moim mieście na takim osiedlu ostatnio powstała agencja PKO w lokalu po zlikwidowanym nie dawno Shopie Praczu. Oczywiście przed otwarciem agencji lokal został totalnie wyremontowany - otynkowany, wymieniono tam całkowicie witryny okienne itp. Wygląda niebo a ziemia. Przez parę miesięcy funkcjonował tam wymieniony Shop Pracz a lokalizacja przypominała pogierkowską spelunkę. A gdybyś teraz zobaczył....
Nie prowadziłem nigdy agencji więc nie powiem jaka jest wysokość prowizji dla agenta i czy ogólnie jest to opłacalne. Ale wiesz - koniec języka za przewodnika :)

królowiec 20.02.2007 *.62.233.250.146

Czy ktoś może mi powiedzieć czy uruchomienie agencji pko bp jest opłacalne

królowiec 23.02.2007 *.62.233.250.146

Nie rozumiem po co im jest adres mailowy skoro wysłałem im maila z zapytaniem kilka dni temu a do dzisiaj nikt z PKO mi nie odpisał.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.