Forum: New York Hot Dog - gastronomia 214

kajagdynia 20.04.2009 *.hcg234.internetdsl.tpnet.pl

4

New York Hot Dog jak to tak na prawde wygląda???bo wydaje się super.... czy dowiadywał się ktoś jakie warunki,itp. Proszę o wszelkie informacje.

bartomada 20.04.2009 *.static-207-29.is.net.pl

137
Pewnie taka sama rewelacja jak inna firma z tej branży ze słowem "Polish"w nazwie-warunki "rewelacyjne",punktów własnych brak(informacja:w trakcie uruchamiania....)Przez kilka miesięcy  chyba uruchomić się nie udało za wiele -i znikła-generalnie-radzę sprawdzić czy sami na tym zarabiają co oferują czy chcą tylko zarobić na biorcach licencji...

kajagdynia 29.04.2009 *.hcg234.internetdsl.tpnet.pl

4
no własnie... tego sie spodziewalam... chyba lepiej kupic samemu wozek do hot dogow itp za około 10-15 tys i robic z nim co sie chce niz wchodzic w umowy itp...!zrozumialam to wlasnie.

Waldek 15.07.2010 *.public23126.cdma.centertel.pl

3

Witam,

czy warto otworzyć taki punkt z hot dogami? czy  jest to opłacalne? ile można na takim punkcie zarobić???

bardzo proszę o pomoc chciałabym dobrze zainwestować

Waldek 16.07.2010 *.public24816.cdma.centertel.pl

3

Podobno jest to tak:

kupujesz wózek od nich koszt max 14tys

 płacisz sobie sama czynsz w miejscu w którym stoisz

o dnich kupujesz towar-ponoć jest najtańszy

i im zato że jesteś pod ich ,,skrzydłami" płacisz tysiąc złotych miesięcznie

Kupić inny wózek i robić na własną rękę ale czy smak będzie żeczywiście dobry, czy się tego nie spieprzy???

Ich hot dog ma naprawdę dobry smak wózek z tego co się dowiadywałem jest bardzo dobrze zrobiony nie które wózki ponoć nie grzeją za dobrze np bułka twardnieje.

Ciekawe ile można mieć na takim czymś przychodu miesięcznie???

Jeśli ktoś to prowadzi proszę o wszelkie informację.

AnTeAtEr 28.07.2010 *.86-18-N1.aster.pl

1

z tego co czytałem szacują ze od 2 do 7tys. zł miesięcznie w zależności od zaangażowania franczyzobiorcy...

tysiąc złotych sztywnej opłaty to głupota (% od obrotu powinien być lepszy dla obydwu ston, więc jakieś to podejrzane)

myśle że mozna wyciągnąć 3 do 4 tys. na czysto. oczywiscie dobra lokalizacja i zaangazowanie to podstawa

ile kosztuje zezwolenie na sprzedaż obwoźną ? bo chyba takie trzeba posiadać

czy sie myle ?

 pzdr.

freemen 28.07.2010 *.h13-32.interdom.net.pl

13
co do smaku to moze byc roznie, w jedym z punktow w tesco zminil sie operator lub pracownik i z nim smak na duuuzzzyy minus

Waldek 28.07.2010 *.public51041.cdma.centertel.pl

3
Ooooo widzisz dzięki za podpowiedź... Więc dużo zależy od pracownika....Pozwolenia jako takiego na handel obwoźny nie musisz mieć musisz mieć poprostu kod PKD dotyczący tego- wpisany w WPIS DO EWIDENCJI, co innego sanepid itp...Dla mnie największym problemem jest to czy otworzyć sowje hot dogi czy współpracować z new york hot dog?????

albert_lu 03.08.2010 *.klient-89.171.163.232.dotnet.lublin.pl

9

Witam,

Jesli interesuje Cie inwestycja w mały punkt gastronomiczny może byłbyś zainteresowany  "frytkowózkami". To nowy koncept, który będzie wprowadzany na franczyzę?

Pozdrawiam

tt 27.08.2010 *.193.104.164.123

1

Witam, mógłbyś coś więcej napisać o tych "frytkowózkach"? Na jakiej zasadzie franczyza i kiedy zacznie działać.

Pozdrawiam

Jacek65 10.09.2010 *.aamc20.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam !

Jestem zainteresowany nowym konceptem franczyzowym "frytkowozami", proszę o więcej informacji na ten temat.

Pozdrawiam ...

toro 09.01.2011 *.user-46-113-185-208.play-internet.pl

1
mam znajomego w gorzowie ktury ma trzy takie wózki  z firmy new york hot-dog..z tego co widziałem i z nim rozmawiałem to bardzo sobie chwali współpracę z nimi.cały czas trzeba przy tym chodzić i wszystkiego pilnowwać to punkt do sukcesu tak mówił.i zawsze jak jestem w gorzowie to idę na hot doga do niego i zawsze są bardzo dobre .

Marzena Słowińska 16.02.2014 *.89-69-189-14.dynamic.chello.pl

1

Witam,

Proszę o opinie dot. sieci NYHD.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.