Forum: Hotelik - turystyka i hotele 33

tniedzwiedz 20.05.2009 *.host-89-231-18-132.chelm.mm.pl

14

witam,

poszukuję wspólnika do otwarcia niedużego hoteliku. mam lokal i cała koncepcję. Paczek111, może jesteś zainteresowany?

tomanek 07.09.2015 *.d90-172.icpnet.pl

27

Zerknij na kontrahenta, który ma już hotel - http://www.gryfpobierowo.pl może coś uda się dogadać.

KarolP 24.07.2018 *.user-31-174-196-70.play-internet.pl

36
:) mój znajomy teraz otwierał nieduży hotel i ma już pełne obłożenie. Zamawiał sobie zmywarki gastronomiczne od Winterhalter na kuchnię bo mówi że na śniadania to wszyscy też przychodzą, tak samo dużo obiadów wydają bo ludzie lubią noclegi z wyżywieniem

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.