Forum: PowerSlim, Vacufit - franczyzy dla zdrowia? - beauty 22

Rudka 14.07.2009 *.86-68-N1.aster.pl

1
Co sądzicie o tych franczyzach? Da się na tym zarobić?

Łukaszos 13.04.2010 *.err26.neoplus.adsl.tpnet.pl

27
Co sądzicie  o współpracy z Vacu?

gi0vanna 10.10.2013 *.h82-143-163-116-static.e-wro.net.pl

1

Franczyza w branży medycznej to dobre wyjście dla pacjentów, ponieważ dzięki innowacyjnemu podejściu do diagnostyki i najnowocześniejszemu sprzętowi, placówka będzie chętniej wybierana. Taką ofertę ma np. Evitum - diagnostyka Evitum przebiega zupełnie bezinwazyjnie, bezboleśnie i bez najmniejszych skutków ubocznych – jest absolutnie bezpieczna.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.