Forum: Co myślicie o sklepie z Produktami Benedyktyńskimi? - art. spożywcze i przemysłowe 131

Remigiusz 19.07.2009 *.bfe169.neoplus.adsl.tpnet.pl

14

Już od jakiegoś czasu myślę o współpracy z tą siecią lecz ciągle mam obawy.Z jednej strony fajny asortyment zdrowych produktów, a z drugiej są to produkty kilkukrotnie droższe niż ich odpowiedniki w zwykłym sklepie, no i w takim sklepie nie robi się codziennych zakupów, więc ruch pewnie mniejszy.Co wy na to?

Bardzo mnie interesują opinie ludzi prowadzących już taki sklep.Czy to dobry interes?Da się zarobić? z góry dziękuję za odpowiedzi.pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.