Forum: Gorąco Polecam Nowakowski - art. spożywcze i przemysłowe 131

cze 16.08.2009 *.abar141.neoplus.adsl.tpnet.pl

24
Moze ktos wie o tej firmie

zibi1963usa 11.06.2010 *.c-76-99-230-240.hsd1.nj.comcast.net

19
WITAM.CZY KTOS MOZE WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT TEJ FRANCZYZY NO I OCZYWISCIE O PRODUKTACH KTORE SIE SPRZEDAJE W ICH SKLEPACH.POZDRAWIAM

xyz 09.07.2010 *.86-50-N1.aster.pl

1

Witam,

Produkty w większości b. dobre, chociaż nie wszystkie.

Z organizacją Franczyzy, pomocą firmy i dotrzymywaniem składnych podczas procesu Franczyzowego obietnic już nie jest tak wesoło. Panuje ogólny bałagan organizacyjny i brak decyzyjności.  Niestety często zamiast pomocy otrzymuje się dodatkowe kłopoty lub nieprzyjazne nastawienie pracowników firmy.

Ogólna ocena:

produkty +

organizacja franczyzy -

doomin 09.07.2010 *.160.83.42.133

30

Witam,

sieć Gorąco polecam Nowakowski jest młodą siecią franczyzową, wiec pewne niedociagnięcia organizacyjne mają na pewno prawo się przytrafić (chociaz oczywiscie nie powinny). Osobiście zastanawia mnie jednakże fakt, iz ww. sieć rozwija się w dość powolny sposób - czy jest to wynik wysokich wym,agań w stosunku do potencjalnych franczyzobiorców czy też efekt małego zainteresowania konceptem.

 Mam również pytanie odnośnie portfolio produktowego:

  1. Czy sklepy mają bogatą ofertę produktową, tzn. czy oprócz pieczywa znajdują się w ofercie również różnego rodzaju ciasta i torty?!
  2. Czy istnieje możliwość sprzedaży w punkcie franczyzowym również produktów znajdujących się poza ofertą sieci (np. lodów)?
  3. Jak przedstawia się konkurencyjność cenowa sieci w przypadku wyrobów piekarniczo - cukierniczych?

Z góry dziękuję za odpowiedz i opinie o sieci.

Pozdrawiam!

pasikonik 09.07.2010 *.arj122.internetdsl.tpnet.pl

40

witam,

u mnie w mieście jest sklep własny nowakowskiego

pasikonik 09.07.2010 *.arj122.internetdsl.tpnet.pl

40

u mnie w mieście jest ich sklep własny, wybór pieczywa dość szeroki. Interes według mnie idzie im bardzo dobrze, często są kolejki praktycznie zawsze ktoś tam jest, a jak jest jakiś weekend lub święta to są mega kolejki. Sam tam tylko kupuje pieczywo bo jest świerze prosto z pieca i dobre, fakt że trochę droższe od chleba czy bułek w spożywczaku, ale na brak klientów nie narzekają.

Mają też w sprzedaży ciasta, niezbyt duży wybór. Nie jestem smakoszem ciast, ale akurat ciasta mogliby mieć lepsze nie wyglądają bardzo apetycznie, a ceny są wysokie.

Sprzedają też kanapki, robią je chyba sami przed otwarciem sklepu. nie jadłem tych kanapek bo są drogie, ale widze ze trochę ich sprzedają.

Mają tez w sprzedaży napoje(coco-cola) oraz kawe z ekspresu(ekspres taki pewnie za 2 tysiące).

doomin 12.07.2010 *.160.83.42.133

30

Witam ponownie,

 dziękuję za odpowiedz w temacie. A mógłbyś zdradzić, jakiej wielkości jest Twoja miejscowość, w której funkcjonuje jednostka własna GPN?!

Mam jeszcze pytanie odnośnie strefy konsumpcyjnej na terenie sklepu - czy sprawdza się ona w rzeczywistości i czy można spotkać Klientów konsumujących na miejscu?!

pasikonik 12.07.2010 *.arj122.internetdsl.tpnet.pl

40
miasto ok.23 tyś mieszkańców. sklep nowakowski położony w centrum miasta przy głównej ulicy handlowej, bardzo dobra lokalizacja. Strefa do konsumpcji-aż tak dokładnie to się nie przyglądam, ale czasami widzę tam siedzących ludzi.

doomin 19.07.2010 *.130-mo5-9.acn.waw.pl

30

Mam prośbę do forumowicza o pseudonimie xyz,

czy mógłbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami w zakresie współpracy z siecią Gorąco Polecam?!

Czy sieć stosuje wymóg jednolitych cen we wszystkich swoich punktach?

Jak przebiega proces dostaw i zaopatrzenia - czy istnieje możliwość sprzedaży produktów dostarczanych przez innych dostawców aniżeli sieć (np. zimne napoje)?

No i najważniejsze dla potencjalnego franczyzobiorcy - jak wygląda marżowość na produktach dostarczanych przez licencjonodawcę oraz terminy płatności?

 Z góry dziękuję za odpowiedz!

tigroukasia 17.07.2012 *.nym113.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam,

Chciałam odświeżyć wątek i zapytać, czy macie jakieś nowe doświadczenia z tą siecią? 

Ja mieszkam w Warszawie i tutaj punkty radzą sobie bardzo dobrze. 

Pozdrawiam

Gabryiela Jabłońska 18.11.2019 *.83.5.185.200.ipv4.supernova.orange.pl

1
Polecam Nowakowskiego na Hrubieszkowskiej, fajny i zadbany salon , dobre desery :D

Beata C. 26.11.2019 *.user-5-173-200-141.play-internet.pl

11
Pyszne desery!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.