Forum o artykule: Walczą z korepetytorami 34

kejti 02.09.2009 *.6-mi2-7.acn.waw.pl

1

szkoła prowadzi zajęcia z business English i zatrudnia studentów filologii? no tak, tylko proszę mi powiedzieć Panie Jakubie, skąd takie młode osoby mają pojęcie o business English? 90% z nich na oczy widziała tylko Market Leadera, ewentualnie InCompany. o biznesie jako tako niewiele wiedzą, bo przecież nie pracowały w firmach komercyjnych na stanowiskach specjalistycznych. nie uwierzę, że można przejść jedynie szkolenie w Mobile English i już zacząć uczyć business English. w firmie, w której pracowałam przychodziły takie młode dziewczyny, ok. 24 lata i uczyły osoby po 30-ce, które mogłyby je uczyć.

 kolejne pytanie: dlaczego szkoła nie chce zatrudniać osoby starsze, np. ok. 35 lat? przecież lektorzy w tym wieku o wiele bardziej odnajdują się w kontaktach z nieco starszymi pracownikami firm. często nawet osoby takie mają własne doświadczenia korporacyjne i odniesienie do spraw, których uczą.

walczy Pan z korepetytorami? po co? przecież rynek sam to reguluje. nie płaci Pan swoim lektorom rewelacyjnych pieniędzy, więc wielu nauczycieli działa jako freelancerzy. wielu z nich płaci podatki.

wawrzyn 03.10.2016 *.agrg92.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Nie słyszałam o nich. Myślę, że ludzie i tak częściej sięgają po korepetytorów-studentów, którzy mają niskie stawki, a świeżą wiedzę. :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.