Forum: Apteka, wykończenie lokalu - apteki i art. zdrowotne 19

jw123 06.08.2004 *.kazik.pai.net.pl

Chcę otworzyć apteke w Łodzi. Czym możecie mnie zniechęcić do tego przedsięwzięcia.

Mariusz 06.08.2004 *.bdx249.neoplus.adsl.tpnet.pl

raczej musisz miec magistra farmacji lub zatrudniac osobe z takim wykształceniem
inwestycje jest chyba duża (tego nie wiem)
a pozatym musisz znaleść dobre miejsce
amozesz mi powiedzec ile trzeba zaiwestowac aby uruchomic taki biznes????

sylwia 06.12.2005 *.80.240.165.211

witam,
moze ktos wie ile wynosza dzienne obroty w aptece (czy da sie utrzymac zatrudniajac magistra i technika)?

Malluk 15.12.2005 *.drn78.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Zapraszam do współpracy. www.aptekabursztynowa.pl

sylwia 17.12.2005 *.80.240.165.211

witam,wchodzilam na te strone lecz nie ma tam zadnych informacji poza kontaktem ja chce wiedziec duzo wiecej(jakie sa zasady koszty rozpoczecia dzialalnosci itp.

moama 31.12.2005 *.eda225.neoplus.adsl.tpnet.pl

Radze się zastanowić nad tematem, koszty utrzymania apteki są bardzo duże (pensja farmaceutów nie są małe) i jeżeli nie miałaś nic wspólnego z farmacją to odpuść. Apteka to nie sklep i podlega kontroli wielu instytucji.
To tak pokrótce - aha i nie wierz w zapewnienia że ktoś Ci pomoże np przy problemach z NFZ lub Nadzorem Farm.

AREK 05.01.2006 *.alo187.internetdsl.tpnet.pl

29
Witam.
Dziewczyna mojego kolegi pracuje w aptece w średniej wielkości mieście na Śląsku w hipermarkecie. Koszt za lokal 30 tys. zł miesięcznie. A dzienna sprzedaż z tego co pamiętam była na poziomie około 20 tys. zł.

Edelmanka 06.01.2006 *.82.160.142.2

1
Malluk, czy osoba nie majaca do tej pory stycznosci z biznesem aptecznym, ma szanse sie w tym polapac? Przeczytalam oferte na stronie, ktora podales, ale nic tam nie ma, zadnych informacji dotyczacych wspolpracy, np. jakie wsparcie oferujecie, dlaczego oplaca sie z wami wspolpracowac, dlaczego w ogole oplaca sie przylaczyc do jakiejs sieci, a nie samemu sie wziac za apteke?

karika 06.03.2006 *.emv165.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Czy jest ktoś ,kto myślał oinwestycji w aptekę lub punkt apteczny? Czy osoba nie związana zta branza ma szanse na sukces?

ANITA 07.03.2006 *.cmw143.neoplus.adsl.tpnet.pl

W marcowo-kwietniowym Franchising Info jest artykuł o aptekach. Ciekawy! Polecam.

ANITA 08.03.2006 *.cjr90.neoplus.adsl.tpnet.pl

Artykuł o Aptece Bursztynowej jest w numerze marcowo-kwietniowym Franchising Info.

kubusiu1 13.03.2006 *.nat-011.izacom.pl

1
Witam serdecznie. Jestm głęboko przekonany ,że osoby nie majace duzego doświadczenia , nie majace ugruntowanej pozycji w hurtowniach farm, maja niewielkie szanse. To gra o pieniadze, a one w aptece musza się zgadzać.Jak to w aptece...

jarolakers78 10.07.2009 *.abeg47.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam forumowiczów,

mam pytanko - jakie apteki (oprócz tej umieszczonej w katalogu franchising.pl) rozwijają się na zasadach faranczyzy? Będę wdzięczny za podanie nazw. Jeśli ktoś współpracuje na zasadach franczyzy z jakąś apteką będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

jarolakers78 18.09.2009 *.abej25.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam,

mam pozwolenie na budowę lokalu. Chcę otworzyć aptekę. Mam pytanie do znających temat. Trochę już wiem, ale chcę się upewnić, najlepiej od ludzi, którzy własną aptekę już posiadają. Jaki powinien być wykończony lokal pod aptekę. Ile pomieszczeń? Jakie wykończenie podłóg a jakie ścian w konkretnych pomieszczeniach? Jakie metraże pomieszczeń? Apteka będzie w 3-tysięcznej miejscowości.

Za wszystkie porady z góry dziękuję

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.