Forum: Miss Trendy - opinie i uwagi - moda 114

ksys1982 03.11.2009 *.apn-77-114-129-238.dynamic.gprs.plus.pl

2

Witam jestem zainteresowany otwarciem sklepu misstrendy na zasadach franchisingu -- prosił bym o opinie osob które mialy lub miaja stycznośc z ta firma  , bede wdzieczny za kazde informacje

kingapawel 23.03.2010 *.chello089073157144.chello.pl

3

Witamy

Jesteśmy zainteresowani franczyzą Miss Trendy. Chcielibyśmy się dowiedzieć jak najwięcej o tej marce, ale w internecie nie ma za duzo informacj. Jeśli ktoś prowadzi ten sklep lub miał inne doświadczenia pozytywne lub też negatywne to prosimy o opinię...

Pozdrawiamy

anula 04.08.2010 *.public27604.xdsl.centertel.pl

3
Jestem zainteresowana franczyzą Miss Trendy. Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej o tej marce, ale w internecie nie ma za duzo informacj. Jeśli ktoś prowadzi ten sklep lub miał inne doświadczenia pozytywne lub też negatywne to proszę o opinię... Bardzo zależy mi na jak największej liczbie wypowiedzi.

milka 19.08.2010 *.user-109-243-115-104.play-internet.pl

3
Witam, widze zewsyzscy sie pytaj a nie ma kto odpowiadac. Ja dzownilem do firmy gdzie poinformowaomnie izam wyslac zapytanie mailem co uynilem. Mil dotarl  ja na dpowiedz czekm juz 2 tydzien. Jesl cala wspolpraca ma tak wygladac jak odp  na jedno pytanie to...ja podzikuje.

anula 13.11.2010 *.public29854.xdsl.centertel.pl

3
Bardzo proszę o informację od osób posiadających sklep jak współpracuje się z firmą i czy warto w to wejść.

krymas 30.05.2011 *.aehd213.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam, czy ktoś z was współpracował lub współpracuje z firmą miss trendy na zasadzie farnczyzy? Jakie macie doświadczenia?

Marina 05.09.2012 *.chm28.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Przestrzegam wszystkich przed współpracą z Miss Trendy. Skusiły mnie kolorowe obrazki z ich strony internetowej i podpisałam umowę franczyzingową. To, czym kazali mi handlować nie miało nic wspólnego z fotografiami kolekcji z ich strony firmowej. (...)

/W związku z faktem, iż wydawcy portali ponoszą odpowiedzialność prawną za treści publikowane na forum, część wpisu opisująca niejawne informacje na temat systemu franczyzowego firmy na jej prośbę została usunięta. Moderator/

Jarosław 05.09.2012 *.195.94.210.245

17

Nie każde złoto co się świeci....  Co z tego, że znana marka, jak co miesiąc dokładka. Nie te czasy aby otwierać sklepy dla idei i dobrej marki, co chyba, że kogoś na to stać...

Generalnie polecam stoiska lub wyspy handlowe. Sam jedną prowadzę po tym jak wpakowałem się w \"znaną markę na rynku\" i o mały włos nie nie utopiłem się w długach. Branża odzieżowa idzie w dół. Wyspa to niski czynsz, mała inwestycja, niskie koszty prowadzenia i  przy tym wszystkim małe ryzyko i pewny dochód oraz spokojny sen , a to najważniejsze. Nie idzie Ci w jednym miejscu to przenosisż w inne, a nie jak przy sklepie jesteś związany na 5 lat umową i idzie lub nie idzie, to musisz płacić, płakać, zaicskać pasa, płacić i jeszcze raz płacić aż nie będziesz miał z czego..

    Przemyślcie drodzy czytelnicy swoje inwestycje, bo to już nie są czasy kokosów. Te czasy skończyły się w 2008 roku i już nie powrócą. 

    Miło się czyta o tych, którym się powiodło, a żal jest tych którzy całe swoje oszczędności i zaciągnięte kredyty powierzyli firmom wierząc w ich potęgę sukcesu.

Na szczęście ta sytuacja porażki mnie ominłęła, a było bardzo blisko W porę zdążyłem odstąpić sklep innej nowej firmie. To było jak 6 w totka. Nie życzę nikomu takiej sytuacji.

Pozdrawiam i miłej lektury życzę, oby było jak najwięcej wpisów zadowolonych osób.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.