Forum: Franczyza Office 1 - Trzeba chcieć pracować a nie narzekać - usługi dla biznesu 62

Office1 15.12.2009 *.apn-77-113-119-13.dynamic.gprs.plus.pl

1
Prowadzę sklep Office 1 trzy lata nie jest prawdą, że sieć oferuje tylko katalogi. Są przecież ulotki, mimilatalogi, warsztaty, szkolenia, pomoc i konsultacje pani dyrektor ds.rozwoju sieci. Jest zintegrowany system internetowy do sprzedaży i zakupów. Co innego jest w umowie niz w rzeczywistości?Jak ktoś nie chce pracować zgodnie z systemem, to niech otwiera zwykły sklep papierniczy! Jak się nie robi systematycznego telemarketingu, to efektów nie będzie.Zawsze się zdarzy że ktoś inny będzie miał lepszą cenę na jakiś element oferty. Tylko - na wejście, czy na stałe?Pracując 3 lata wiem, że biznes nie zwraca się w pół roku po otwarciu , ale jest to temat opłacalny i przynoszący zyski.Trzeba tylko chcieć pracować a nie narzekać !

Justyska 07.03.2015 *.user-164-126-24-195.play-internet.pl

5

Witam, czy ktoś z Państwa miał styczność z siecią Office1?? Ciekawa jestem czy ich koncepcja się sprawdza?? Proszę o komentarze, bo jesteście wartościowym źródłem wiedzy :)

Pozdrawiam

andniewia 18.03.2015 *.aqc86.internetdsl.tpnet.pl

6

Niestety wielu ludzi jest na tyle naiwnych, że "oczekuje kołaczy bez pracy" nie rozumiejąc zupełnie czym jest franczyza! Nie ma kasy z samego wejścia do współpracy. To tylko koncept, do którego trzeba się stosować, ciężko pracować, a efekt będzie!

Robert Kunz 07.07.2017 *.wlodawa.telekomunikacjawschod.pl

1

Witam, jestem zainteresowany współpracą z Office1, czy ktoś może napisać swoją opinię na temat takiej współpracy ? Mam doświadczenie, pracowników, podobną firmę prowadzę od kilku lat, mam stałych klientów. Czy warto z nimi współpracować ? Czy może to pomóc w rozwoju lokalnej firmy ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.