Forum: Zastanawiam się nad Organique... - kosmetyki, biżuteria, upominki 40

EwX 19.12.2009 *.ten.net.pl

1
Witam :) Jest u mnie w mieście sklep Organique w C.H. Alfa i tak się zastanawiam czy nie wejść w ten interes i nie rozpocząć dzialalności pod tym szyldem w innym mieście. Czy macie jakieś opinie na ten temat? a może jakieś doświadczenie z tą firmą?

morsz 21.09.2018 *.178.128.84.72

6
Moim zdaniem dobry pomysł, choć oczywiście musisz zrobić rozeznanie, czy w tamtym mieście nie ma podobnego sklepu z podobnym asortymentem i jak duże jest to miasto. Teraz, gdy trwa trend na naturalne kosmetyki, takie miejsca są potrzebne i popularne. A Organique robi bardzo dobre produkty do kąpieli i pielęgnacji, zwłaszcza dla osób z wrażliwą skórą z problemami - a w Polsce jest takich coraz więcej. Wg mnie opłaca się :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.